Vianočné nákupy vo veľkom štýle: Fashion Shopping Week v Designer Outlet Parndorf začína!

31. októbra 2021
2270
 

V Designer Outlet Parndorf začína týždeň plný radosti z nakupovania s predĺženou otváracou dobou od 9. do 21. hodiny počas pracovných dní. Tešiť sa môžete na exkluzívny výber so zľavami až do výšky 70 % z outletovej ceny na produkty značiek Adidas, Furla či Pandora.

McArthurGlen Designer Outlet Parndorf návštevníkom spríjemní tohtoročné vianočné obdobie niečím mimoriadnym: najhĺbavejšie obdobie roka otvorí Fashion Shopping Week. V týždni od 2. do 6. novembra môžete nakupovať, koľko sa vám len zažiada. Vďaka predĺženej otváracej dobe sa určite vyhnete predvianočnému stresu. Počas pracovných dní máme otvorené od 9. do 21. a v sobotu od 9. do 18. hodiny. Vianoce sú za dverami a či už si chcete vybrať lichotivý outfit, alebo by ste radi prekvapili svojich blízkych nevšedným darčekom, môžete hneď aj využiť jedinečnú ponuku v rámci Fashion Shopping Week so zľavami až do výšky 70 % z outletovej ceny. U výberových značiek ako Armani, BOSS, Joop!, Furla, Adidas, Zegna, Van Laack, Peak Performance, Salomon, Rituals, Pandora či Jack Wolfskin si každý nájde to svoje.

Luxusné nakupovanie: výberové značky aj pop-up obchody

Nezáleží na tom, či ste si už stihli zostaviť zoznam prianí, alebo ešte potrebujete načerpať inšpiráciu. V približne 160 obchodoch tu na všetkých módnych nadšencov čaká kvalitná ponuka značiek oblečenia či kozmetiky, ale aj športových a luxusných značiek. Vaše obľúbené značky vám ponúknu obrovský výber najnovších trendov. Momentálne vás môžu zlákať úplne nové vlajkové predajne značiek ako Tommy Hilfiger, BOSS, L’Oréal, Babor a mnohých ďalších. Čerešničkou na torte pre malých aj veľkých je sviatočná výzdoba, ktorá navodí čaro Vianoc. Návštevníci sa teda môžu tešiť na rozprávkovú vianočnú atmosféru, ktorou je Designer Outlet známy už roky.

Mario Schwann, generálny riaditeľ Designer Outlet Parndorf:

„Práve v predvianočnom období sa oplatí navštíviť Designer Outlet. Naši návštevníci môžu počas Fashion Shopping Week využiť početné akcie a vybrať ideálne darčeky pre svoju rodinu a priateľov.“

Zdieľaj článok:

Comments are closed.