Zamilovaný raper Ego: Nový klip Zatmenie je vyznanie lásky

7. apríla 2021
3078
 

Minulý rok Ego predstavil svoj dlho očakávaný druhý sólový album EGOTRON, z ktorého jedna z najhranejších a najúprimnejších skladieb dostala konečne svoj vizuál. Track, o ktorý sa hudobne postaral Stylko je venovaný Egovej manželke a všetkým ľuďom, ktorí sa v tomto čase podporujú navzájom.

Skladba Zatmenie je pre rapera veľmi osobná, keďže ju Ego venuje svojej manželke, rozhodli sa, že ich v klipe nebudú hrať najatí herci, ale postavia sa pred kameru sami dvaja. Intímny vizuál, ktorý odhaľuje súkromie rapera zrežíroval rodinný priateľ a dokumentarista Michal „Romeo“ Dvořák.

Keďže nejde o prvú skladbu, ktorú raper venoval svojej žene, samotná Petra priznala, že táto skladba ju nečakane rozplakala lebo sa jej pri záberoch vynárajú všetky spoločné chvíle, aj tie dobré, aj tie zlé.

„Keď sme mali chvíľu pauzu na začiatku, uvedomil som si, že nebudujem nič zmysluplné a hodnotné. Skladba Zatmenie je aj o tomto období, kedy to nebolo podľa predstáv, no vďaka nej som sa vždy vrátil a mal, kde vrátiť. Neviem si preto predstaviť nikoho iného v tom klipe ako práve ju. Výpovednou hodnotou je venovaná nielen mojej manželke, ale aj všetkým ľudom vo vzťahoch, ktorí sa v tomto ťažkom období navzájom podporujú, nevzdávajú a ukazujú ako sa dá spolu tráviť pekne chvíle aj v čase pandémie“, hovorí Ego.

„Síce sme sa spoznali ešte na základnej škole, čo je viac ako 20 rokov, no až na lyžiarskom sme sa dali dokopy a manželia sme 11 rokov. Keď som počula tento song prvýkrát , rozplakala som sa lebo sú tam obdobia v našom živote, ktoré mi vrátili spomienky. Nemám skúsenosti, ani nie som ten typ, ktorý chce byť v klipe, ale prišlo mi ľúto tejto skladby, keby dostala neosobný rozmer,“ vysvetľuje Petra.

Foto: Instagram.com

Zdieľaj článok:

Comments are closed.