Špindl 2: Ako dopadne zasnežená lyžovačka tentokrát?

17. decembra 2019
3952
 

Ak patríte medzi fanúšikov zasnežených filmov, určite vás poteší česká komédia Špindl 2. Romantický príbeh plných vtipných zvratov sa do našich kín dostane už 2. januára.

Ak sa za lyžovačkou vyberiete k našim českým susedom, určite by ste nemali vynechať preslávený Špindlerův Mlýn. Práve tu sa odohráva veľká časť deju novej českej komédie Špindl 2, kde si zahrajú Radim Fiala, Kaira Hrachovcová, Anna Čtvrtníčková, Filip Blažek či Hana Vágnerová. Scenár k filmu napísal Jaroslav Sauer, ktorý stoji aj za predlohou k pôvodnému filmu z roku 2017.

Dej filmu sleduje Silvie, Renáty a Elišky. Silvia je úspešná lekárka a verí, že konečne našla recept aj na šťastný vzťah. Renáta je manželka známeho spisovateľa, vo svojich kruhoch dodáva ďalším ženám odvahu a silu k lepšiemu životu, ale v jej vlastnom živote jeden osudový prvok chýba. Herečka a tanečnica Eliška stojí na začiatku dobre rozbehnutej kariéry, ale komplikuje sa jej vzťah s priateľom – muzikantom. A chlapi z horskej služby sú vždy pripravení pomôcť. Kde inde by sa mohli všetky príbehy pretnúť a vyriešiť ako v zasneženom Špindli?

Zdieľaj článok:

Comments are closed.