Čo spája Táňu Pauhofovú, Sajfu, Jána Koleníka či Dominiku Cibulkovú?

10. marca 2020
3006
 

Rána bez kávy nie sú pre mnoho z nás ránami. Čoraz väčšiu obľubu si tak pochopiteľne aj v našich končinách získava spoločnosť Nespresso. Cestu k nej si našlo aj viacero známych osobností a niektoré z nich vám ako slovenskí Nespresso Ambasádori radi predstavia svoj kávový rituál a odhalia čo to zo svojho súkromia. 

Nespresso sa už viac ako 30 rokov venuje vytváraniu jedinečných kávových zmesí v kapsulách určených na jednoduchú a pohodlnú domácu prípravu tohto pravdepodobne najznámejšieho nápoja ma svete. Všetko navyše prebieha vďaka odborníkom na praženie spoločne s výskumníkmi zaoberajúcimi sa potravinárstvom. Nespresso taktiež dbá na ekológiu a udržateľnosť – to znamená, že použité hliníkové kapsule sú 100% recyklovateľné.

Na Slovensku pôsobí značka síce o niečo kratšie, ale jej atraktívnu ponuku a kvalitný servis poznajú spotrebitelia už dlhšie práve zo zahraničia. Cestu k Nespressu si našla aj slovenská herečka Táňa Pauhofová, jej kolegovia Ján Koleník a Vladimír Kobielsky, bývalá tenisová hviezda Dominika Navara Cibulková a jej kolegyňa Daniela Hantuchová, no tiež moderátor Sajfa.

Dominika Cibulková počas nakrúcania pre Nespresso priznala, že zmeny má rada, no sú veci ktorých sa vzdať nechce. Vzdať by sa nevedela ani lahodnej chuti obľúbenej kávy, ktorá je pre nu aj počas tehotenstva pôžitkom. Najradšej si ju vychutnáva ako Espresso, alebo Espresso Macchiato pripravené zo zmesi
ISPIRAZIONE FIRENZE ARPEGGIO.

Káva je však nevyhnutnosťou aj pre úspešnú slovenskú herečku Táňu Pauhofovú. Tá sa ani počas nakrúcania filmov či skúšok divadelných predstavení nezaobíde bez svojho obľúbeného caffe latte pripraveného zo zmesy z rady BARISTA CREATIONS VANILIO.

Všetky video spoty Ambasádorov nájdete exkluzívne v rámci podstránky Nespresso.com/mojnespressopribeh.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.