McArthurGlen Designer Outlet Parndorf opäť ožíva!

5. júna 2020
3770
 

Následkom postupného vládneho zmierňovania opatrení v Rakúsku a na Slovensku sa aj McArthurGlen Designer Outlet Parndorf vracia do „normálu“. Ľudia sa tak opäť môžu vrátiť k svojim obľúbeným činnostiam, ako nakupovanie či spoločné stolovanie. Designer Outlet Parndorf svoje brány opätovne otvára aj pre slovenských návštevníkov, v súlade so všetkými bezpečnostnými a hygienickými opatreniami. Otváracie hodiny platné do 11. Júna sú od pondelka do piatka od 10-18h, v sobotu od 9-18h.

Po postupnom otváraní obchodov od polovice apríla je konečne otvorený celý Designer Outlet Parndorf s približne 160 obchodmi a obľúbenými reštauráciami – samozrejme v súlade so všetkými oficiálne predpísanými bezpečnostnými opatreniami. Zdravie a bezpečnosť zákazníkov a zamestnancov sú v súčasnosti hlavnými prioritami všetkých prevádzok v Designer Outlet Parndorf.

Nákupná pasáž pod holým nebom ponúka veľký výber známych svetových značiek, ako Armani, adidas, Coach, Diesel Fossil, Furla, Nike, Nespresso,  Michael Kors, Patrizipa Pepe, Rituals alebo Under Armour a mnoho ďalších. Z obľúbených reštaurácii je aj naďalej v ponuke Café Artner, Burger King, Segafredo alebo Nordsee. Návštevníci sa môžu tešiť aj na ázijské lahôdky z Asia Cocos.

Otváracie hodiny sú v súčasnosti upravené tak, aby bolo zabezpečené čo najväčšie blaho zákazníkov a pracovníkov centra. Od pondelka do piatku sú všetky prevádzky otvorené od 10-18h a v sobotu od 9-18h. Od piatku 12. Júna už centrum bude počas pracovných dní otvorené v čase od 9:30 do 20:00.

Dôraz na bezpečnosť a ochranu zdravia

Spoločnosť McArthurGlen dôsledne dodržiava pokyny miestnych zdravotníckych orgánov. Na základe týchto skutočností je potrebné spomenúť tieto dôležité opatrenia:

  • Kľúčom k minimalizácii šírenia vírusu je dobrá hygiena. Z tohto dôvodu sú v celom centre k dispozícii prostriedky pre dezinfekciu rúk a zvyšuje sa dôraz na hygienu vo verejných priestoroch.
  • Rešpektujeme pravidlá sociálneho dištancu: Udržujte minimálnu vzdialenosť od ostatných ľudí minimálne 1 meter. Obchody musia obmedziť počet zákazníkov, ktorí sú na predajni aby dodržali požiadavky regulácie, ktoré hovoria o tom, že na 10 metrov štvorcových môže byť maximálne jeden zákazník.
  • Zákazníci musia počas nakupovania nosiť rúška.
  • Pri nákupe sa odporúča možnosť využiť bezkontaktnú platbu.
Zdieľaj článok:

Comments are closed.