Obľúbená káva už aj v metropole východného Slovenska!

7. júla 2020
2753
 

Milovníci kávy majú ďalší dôvod na radosť. Známe kávové značky sme na Slovensku dlhé roky poznali len z filmov a seriálov. To sa však v posledných rokoch začalo meniť. Pred pár rokmi na Slovensko prišla tiež prémiová značka porciovanej kávy Nespresso. Teraz si ju môžu vychutnať konečne aj v metropole Východného Slovenska.

Miesto, ktoré navzdory modernej architektúre dýcha históriou – pri stavbe Auparku v roku 2011 boli odkryté základy Košickej Citadely, ktorá bola súčasťou mestského opevnenia na prelome 17. a 18. storočia – ponúka odteraz pre návštevníkov okrem nákupov a zábavy aj možnosť ochutnať kávu najvyššej kvality a vstúpiť do exkluzívneho klubu Nespresso.

„Koncept Pick-Up Point aj v tomto prípade prináša ideu “Celebrate the Coffee moments“ a obohacuje tak skutočný význam slova Pick-Up, teda dočasného miesta vytvoreného pre zákaznícke objednávky, ktorému zároveň nechýba osobný prístup kávových špecialistov a tzv. “New customer experience“ s cieľom posunúť sa od klasického predaja k skvelému zážitku formou ochutnávky či odborného poradenstva“ informuje Jan Věchet, National Boutique Manager Nespresso Česká a Slovenská republika.

V súčasnosti sa jedná (po bratislavských prevádzkach v nákupných centrách Eurovea a Aupark) o tretie miesto na Slovensku, kde je možné vyzdvihnúť si / zakúpiť kávové kapsule Nespresso a zároveň druhý Pick-Up Point (prvým je už spomínaný Nespresso Butik v SG Eurovea). Ponúkaným predajným sortimentom na dizajnovej ploche Pick-Up Point je výhradne káva, ktorú si zákazníci môžu vyzdvihnúť už 20 minút po zrealizovaní online objednávky a jej zaplatení na web stránke Nespresso.com, alebo prostredníctvom aplikácie Nespresso.

Ďalšími službami spríjemňujúcimi takýto nákup sú napríklad možnosť ochutnávky káv priamo v Pick-Up Point (prispôsobenej bezpečnostnej situácii COVID 19), odborné poradenstvo personálu a predstavenie kávovarov Nespresso. Pick-Up Point je zároveň ako každý Nespresso butik recyklačným miestom, kde zákazníci môžu odovzdať použité kávové kapsule.

Ak teda budete mať cestu do košického Auparku a prepadne vás chuť na dobrú kávu, viete kam si to máte namieriť. Otvorené je od pondelku do soboty od 09:00 do 21:00 hod.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.