Spackaná plastika: Známa slovenská fitnesska priznala nepodarený zákrok!

3. decembra 2018
6743
 

Známa slovenská fitnesska Nikol Klimová tvrdo pracuje na svojej postave, no napriek tomu so sebou spokojná nebola. Vidina dokonalého vzhľadu ju dohnala až pod nôž plastického chirurga. V prípade cieľavedomej Slovenky však operácia vôbec nevyšla podľa predstáv.

Nikol na Instagrame sleduje viac než 30 tisíc ľudí, ktorí hltajú jej sexi fotky. Vyšportovaná brunetka sa rozhodne za svoju postavu hanbiť nemusí a mnohé ženy jej ju môžu závidieť. Fitnesska však donedávna skrývala nepekné tajomstvo o nepodarenom chirurgickom zákroku. V prípade fitnessiek nie je plastika pŕs nič nezvyčajné, no Nikol by svoje rozhodnutie najradšej zvrátila.

Keď sa Nikol po vytúženom zákroku pozrela do zrkadla, ostala v šoku. Jej zákrok totiž vôbec nevyšiel. Brunetka sa po čase rozhodla, že nebude mlčať a o svojej zlej skúsenosti prehovorí. „Veľa krát som mala k tejto fotke rozpísaný koment, no nikdy som ju nepridala… Logicky, keďže je tu dokonale vidieť moju SPACKANÚ operáciu pŕs a ja som sa hanbila. Naozaj mi to NIEJE jedno a NECHCEM aby podobným spôsobom ublížili jednej z Vás,“ napísala fitnesska k fotografii na Instagrame.

View this post on Instagram

Vela X som mala k tejto fotke rozpísaný koment, no nikdy som ju nepridala … ??‍♀️ Logicky, kedze je tu dokonale vidieť moju SPACKANÚ operáciu pŕs a ja som sa hanbila ? __________________________________________________ ___________________________ Dnes je mi to uplne fuk, pretoze kto chce vediet a chápať ten chápe…no a “hluchemu-slepcovi” vysvetlovat vlastne nic nebudem ❗️ Pripomínam ✊? pre tých, ktorí si nevšimli #MyINSTASTORIES – zoberie Vam to kusok z Vasho casu, ale tieto veci treba zastavit ❗️? P.S : Dakujem kazdemu jednemu ktory si dal tu námahu a prezdielal moje #stories a tym to siri dalej ___________________________________________________ Naozaj mi to NIEJE jedno a NECHCEM aby podobnym sposobom ublizili jednej z Vas ?? _______________________________________________ Najviac ma dorazilo, ze sa zahrávaju aj s umelym oplodnením ? _____________________________ #FUCKED#plastic#surgery#by#Vctoria#Regia#Bratislava#STOP#it

A post shared by klimova.nikol (@nia_nitya) on

Nikol prekonala svoj strach a učí sa mať svoje telo rada aj napriek nevydarenej operácii. Jej métou teraz je to, aby sa čo najviac žien dozvedelo o tom, že ani prestížna klinika vám nezaručí vysnívaný výsledok.

 

 

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.