Svetoznáma blogerka Chiara Ferragni sa spojila so značkou Nespresso

3. júna 2021
1962
 

Globálnu ikonu, blogerku, módnu návrhárku a influencerku Chiaru Ferragni ti určite predstavovať netreba. Talianska kráska má fanúšikov po celom svete a teraz ju vďaka spolupráci so značkou Nespresso môžeš mať aj u seba doma. V rámci partnerstva s Chiarou Ferragni totiž vznikla limitovaná edícia kávovarov a doplnkov Nespresso, ktoré sú tak ako samotná Chiara odvážne a plné farieb. 

Spolupráca Nespresso x Chiara Ferragni zahŕňa celú radu fantastických aktivít od spustenia kolekcie v limitovanej edícii po exkluzívne akcie, letom inšpirované kávové receptúry a možnosť nahliadnuť aj do zákulisia. „Ako Talianka pijem veľa kávy a fanúšičkou Nespressa som už veľmi dlho. Spoločnosť Nespresso vďaka svojmu oddanému a inteligentnému prístupu ku kvalite kávy plne zodpovedá modernému životnému štýlu. Preto som nadšená, že som mohla pracovať na tejto kolekcii plnej,zábavného a jedinečného dizajnu. Na našom prvom stretnutí mi zástupcovia značky predstavili celú radu iniciatív týkajúcich sa udržateľnosti, do ktorých sa chcem v blízkej budúcnosti tiež zapojiť,“ prezradila Chiara.

Spoluprácu s blogerkou si pochvaľuje aj Anna Lundstrom, riaditeľka značky Nespresso: „Chiara Ferragni je inovatívna medzinárodná osobnosť, ktorá určuje trendy vo svete módy, životného štýlu aj online komunikácie. Tento fascinujúci projekt je jednou z najrozsiahlejších foriem spolupráce, do ktorých sme sa kedy pustili a pre Nespresso znamená nový svieži prístup, ktorý zodpovedá našej kreatívnej vízii. Veľmi sa tešíme na to, ako unikátny vplyv Chiary Ferragni na značku Nespresso predstavíme a ukážeme našim spotrebiteľom.“

Nespresso v tónoch ružovej 

Chiara v rámci tvojej kolekcie navrhla kompaktný a šik kávovar Nespresso x Chiara Ferragni Essenza Mini, ktorý otvára zákazníkom celý nový svet kvalitných káv na báze espressa. Kávovar Essenza Mini naviac tiež získal nový farebný vzor, ktorý vyjadruje charakteristický vizuálny štýl obidvoch značiek.

Pokiaľ chcete svojmu domu dať ružový šmrnc, môžete si zaobstarať limitovanú edíciu šľahača na mlieko Nespresso x Chira Ferragni Aeroccino 3, ktorý ponúka rýchly a elegantný spôsob, ako pripraviť horúcu alebo studenú mliečnu penu. Tento šľahač mlieka, ktorý sa s Essenza Mini dokonale dopĺňa, dokáže povýšiť espresso na luxusnú mliečnu kávu, ktorá je ideálnym doplnkom uvoľnených letných dní.

Pre lahodné kávové nápoje na cestách môžete zvoliť cestovný hrnček Nespresso x Chiara Ferragni Nomad Travel Mug Small, ktorý bol obohatený o Chiarin ikonický dizajn oka. Vďaka výraznej pastelovej ružovej je limitovaná edícia Nomad Travel Mug Small doplnkom na cesty, ktorý tento rok jednoducho musíte mať.

Dôležitou informáciou je, že celá kolekcia a Nespresso x Chiara Ferragni v limitovanej edícii bude k dispozícii od 28. mája 2021 v butikoch Nespresso, kde zároveň môžete ochutnať špeciálny kávový drink, vytvorení podľa chuti tejto talianskej ikony.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.