Do kín mieri tretie pokračovanie filmu Bobule

17. júna 2020
3086
 

Kina boli kvôli pandémii koronavírusu niekoľko mesiacov zatvorené. Postupné uvoľňovanie opatrení však vracia život do normálu a tak konečne ožíva aj strieborné plátno. Jedným z prvých filmov, ktorého premiéry sa po opätovnom otvorení kín dočkáme je 3Bobule, ktorý nás opäť zavedie do obľúbenej vinárskej partie, tentoraz aj so slovenským hercom Braňom Deákom.

Plošné zatvorenie kín sa nedotklo len zahraničných blockbusterov, no tiež českých a slovenských filmov. Ešte 12. marca sa mal v kinách začať premietať film 3Bobule, no z pochopiteľných dôvodov bolo uvedenie filmu odložené. Nový dátum premiéry tak je 25. jún. Vo filme sa objavia Tereza Ramba, Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer, Miroslav Táborský, Braňo Deák, Lumíra Přichystalová či Radim Novák.

„Myslím, že špeciálne 3Bobule sú vďaka skvelému scenáru výnimočné svojou uveriteľnosťou. Tiež tam je istá ľahkosť a romantika Moravy. Kruh sa už asi uzavrel, ale nikdy nehovor nikdy,“ prezrádza hlavná filmová hrdinka Tereza Ramba.

Tretie pokračovanie tejto úspešnej komédie napísal Matej Podzimek a Tomáš Vávra, ktorí stoja aj za obľúbeným českým seriálom Ulice. Réžiu mal na starosti ich kolega Martin Kopp. Nakrúcalo sa ešte minulé leto v Prahe, na južnej Morave a v lokalitách ako Mikulov, Moravská Nová Ves či Klentnice a Sedlec. Predošlé dve časti v kinách videlo cez 800 000 divákov.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.