Takáto sexi Ronie ešte nebola! Ako vyzerá jej muž snov?

9. decembra 2019
4440
 

Talentovaná speváčka Ronie síce len koncom novembra vydala svoje debutové EP Domino, no už teraz do éteru prichádza úplne novú skladba, ktorú by ste na spomínanom cd hľadali márne. Ambiciózna brunetka sa po spoluprácach s Tomim Popovičom, Majkom Spiritom či Dominikou Mirgovou spojila s Robertom Burianom. Výsledkom práce s jedným z najuznávanejších slovenských producentov je chytľavá skladba Má všetko čo má mať.

Na záver roka prichádza do éteru poriadne horúci hudobný kúsok. Nesie názov Má všetko čo má mať a majú ho na svedomí Robert Burian a speváčka Ronie. „Keď som pred pár rokmi zachytil skladbu “Tomi Popovič feat. Ronie – Je mi to jasné”, hneď som vedel, že určite príde deň, kedy oslovím Veroniku na spoluprácu. A prišiel…“ prezrádza Robert Burian, ktorý mal v pláne featuring s Ronie už „nejaký ten piatok“. Obaja sa spoločne zhodujú, že určite nepôjde o ich poslednú spoluprácu.

„Pre mňa je Robert Burian legenda našej scény. Keď ma oslovil, povedala som si „VAU“… bola som nadšená. Je mi cťou robiť s takýmito ľuďmi a som za to naozaj vďačná,“ hovorí Ronie. „Pamätám si, že Robert mi poslal tento podmaz a ja som text napísala vo vlaku cestou z Pezinka do Bratislavy,“ spomína Ronie na zrod pesničky. To, že si známy slovenský producent vybral práve Ronie nebola žiadna náhoda. „Veľmi zodpovedne si vyberám umelcov, ktorých oslovujem a som šťastný, že do svojej diskografie si budem môcť pridať spoločnú pieseň s Ronie. Je to mladá, krásna, šikovná a talentovaná speváčka, ktorá už dávno skočila na vlak úspešných.“

Najviac času zabrala následná produkcia. Samotný vizuál v ktorom sa objaví aj „pán dokonalý“, ktorého si zahral Michal Gajdošech známy z televíznej Farmy sa nakrúcal ešte v marci. „Verím, že každá pieseň vyjde vtedy, keď je jej správny čas. Veľmi sa teším, že práve touto spoluprácou uzatváram rok 2019, ktorý bol pre mňa plný práce, krásnych duetov a hudby!“ dodala Ronie.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.