Zuzana Fialová a Zdena Studenková sa ukážu na jednom javisku naprieč celým Slovenskom

28. marca 2022
1668
 

Zdena Studenková, Zuzana Fialová a Roman Poláčik sú zárukou toho, že pôjde o zábavu, na ktorú budete ešte dlho spomínať. Divadelnú komédiu Zahráte mi manžela? alebo Maliar izieb si budú môcť pozrieť diváci po celom Slovensku. Premiéra hry prebehla ešte v závere minulého roku, no kvôli pandemickým opatreniam museli byť ďalšie predstavenie na niekoľko mesiacov odložené.

Úsmevná hra, v ktorej si spoločne zahrajú obľúbené Zdena Studenková a Zuzana Fialová sa však konečne dočká plných divadelných sál po celom Slovensku. Na svoje si prídu aj dámy v hľadisku, ktoré sa môžu tešiť na Romana Poláčika a Juraja Loja, ktorý sa budú v predstavení alternovať.

Sériu predstavení herci odštartujú 28. 3. v DK Zrkadlový háj v Bratislave. Následne si predstavenie pozrú diváci v Piešťanoch, Žiline, Martine a Trenčíne.

Autor hry „Zahráte mi manžela?“ je v Anglicku veľmi populárny a často hraný autor. Je autorom komédií, ktoré si kladú jediný cieľ, pobaviť a rozosmiať diváka. V tejto komédii rozvíja situáciu klasického ľúbostného trojuholníka. Pár, pristihnutý pri obojstrannej manželskej nevere, čelí pomste ohrdnutej manželky. Akým spôsobom tejto pomste dokáže vzdorovať hlavná ženská hrdinka hry a akú úlohu v tom zohrá maliar, náhodne prítomný v byte z titulu svojho remesla, o tom s neobyčajným vtipom rozpráva táto hra.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.