Česko-Slovenský ples 2020: Pozrite si najlepšie oblečené dámy večera!

10. februára 2020
4550
 

Pražský Obecný dom už po 7. krát otvoril svoje brány pre hostí Česko-Slovenského plesu. Vyvrcholenie tohtoročnej plesovej sezóny si ani tento rok nenechalo ujsť množstvo nádherných dám z oblasti vedy, kultúry, športu, podnikateľského i politického života. Väčšina z nich pri výbere svojej róby nenechala nič na náhodu a siahla po šatách, v ktorých by zažiarili aj na hollywoodskom červenom koberci!

Česko-Slovenský ples získal rokmi v očiach médií, verejnosti i svojich priaznivcov status podujatia s najvyššou kultúrnou úrovňou a vysokým celospoločenským významom. Vďaka tomu mu aj tento rok udelili oficiálne záštity prezidenti oboch krajín – prezident Českej republiky pán Miloš Zeman a prvýkrát v histórii plesu i nová prezidentka Slovenskej republiky pani Zuzana Čaputová. Pozvanie do stovežatej Prahy tento rok prijalo mnoho krásnych dám aj zo Slovenska. Nechýbala modelka Andrea Verešová či speváčky Celeste Buckingham alebo Emma Drobná.

“Ešte stále v nás doznievajú dojmy a emócie z krásneho večera. Máme za sebou už siedmy ročník a my veríme, že šťastná sedmička nášmu plesu prinesie ešte veľa ďalších vydarených rokov. Veľká vďaka všetkým našim priaznivcom, účinkujúcim, partnerom i cteným hosťom. Bez vás by Česko-Slovenský ples nebol taký, aký je. Tešíme sa na Vás opäť o rok,” hodnotí uplynulý ročník riaditeľ Česko-Slovenského plesu Radovan Čaplovič.

Karolína Mališová

Česká modelka a Miss Earth pre rok 2015 patrila medzi najkrajšie dámy večera. Karolína Mališová zvolila nádhernú nadýchanú róbu v modrej farby, ktorá skvelo pristala k jej dlhej blond hrive. O šaty sa postaralo súrodenecké duo Nikol a Jakub Poner.

Foto: Martin Řezáč

Laura Weng

Slovenská speváčka Laura Weng síce prišla na ples pracovne, no napriek tomu patrila medzi najkrajšie dámy večera. Laura má skvelú postavu, takže šaty v podobnom strihu nie su v jej prípade nič nevhodné. Oveľa viac však pútala ich netradične zvolenou farbou.

Foto: Martin Řezáč

Andrea Verešová

Slovenská modelka Andrea Verešová patrí už niekoľko rokov medzi najkrajšie Slovenky. Bývalá Miss si tento status drží od roku 1999, kedy vyhrala znám usúťaž krásy. Andrea nenechala nič na náhodu a aj tentokrát stavila na róbu od jej dvornej návrhárky Jany Pištejovej.

Foto: Martin Řezáč

Emma Drobná

Jedným z highlightov programu Česko-Slovenského plesu bolo tento rok vystúpenie Emmy Drobnej. Talentovaná Slovenka zaspievala svoje najväčšie hity v elegantných bielych šatách z dielne Fera Mikloška.

Foto: Pavel Dvorak

Nikol Švantnerová

Po bielej farbe siahla tiež bývalá česká Miss a moderátorka Fashion TV Nikol Švantnerová. Sympatická brunetka stavili podobne ako mnohé iné dámy na šaty značky Poner. V prípade tejto krásky je najkrajším doplnkom jej úsmev a nádherná postava.

Foto: Martin Řezáč

Lucia Hablovičová

Medzi najlepšie oblečené dámy večera sa už tradične zaradila Lucia Hablovičová. Bývalá modelka a riaditeľka Miss Slovensko prišla v šatách od jej dvorného návrhára Borisa Hanečku, ktorý ju na plese tiež sprevádzal.

Foto: Martin Řezáč

Barbora Richterová

Veľkú pozornosť v sobotu večer pútala tiež Barbora Richterová, ktorá do Obecného domu prišla v spoločnosti slovenského podnikateľa a politika Borisa Kollára.

Foto: Martin Řezáč

Veronika Nizlová

Biela farba sa na tohtoročnej plesovej sezóne teší naozaj veľkej obľube. Nebeská farba učarovala aj slovenskej speváčke Veronike Nízlovej, ktorá si obliekla luxusné svadobné šaty zo svadobného salónu WEM. Zdá sa, že Veronika nemá problém ohúriť ani bez svojej sestry.

Foto: Martin Řezáč

Celeste Buckingham

Medzi stálice Česko-Slovenského plesu slovenská speváčka Celeste Buckingham. Talentovaná brunetka si tentokrát obliekla metalické šaty, ktoré ušila slovenská dizajnérka Ema Klein.

Foto: Martin Řezáč

Tereza Mašková

Neprehliadnuteľnou bola tiež česká speváčka a stále úradujúca SuperStar Tereza Mašková. Prvú vec, ktorú si na 23-ročnej speváčke zrejme každý ihneď všimne je jej extravagantný ružový účes. Tentokrát však pozornosť pätala aj vďaka róbe od Dominika Navrátila.

Foto: Martin Řezáč

Zdieľaj článok:

Comments are closed.