Zabojujte s únavou s pistáciovou pochúťkou od Powerlogy

21. februára 2019
4257
 

Porazte jarnú únavu kvalitnými potravinami! Zloženie stravy a surovín má v tomto období oveľa väčší dopad na naše zdravie aj na to, ako sa cítime. Ak sa nechcete vzdať sladkostí, vyskúšajte pistáciový krém od známeho slovenského výrobcu Powerlogy.

Zdravý životný štýl je v posledných rokoch mimoriadne populárny. Okrem toho, že sa čoraz viac venujeme športu, dbáme aj na to, aký je náš jedálniček. Vzdať sa všetkých maškŕt je niekedy skutočne ťažké, no presne pre takéto situácie sú tu prémiové sladkosti od Powerlogy. Vzniku pistáciovej nátierky predchádzala návšteva Toskánska, kde táto pochúťka patrí medzi mimoriadne obľúbené.

Lahodný krém Power Pistacchio bez obsahu éčiek, palmového oleja, či konzervantov sa hodí napríklad na proteínové palacinky, na čerstvé ovocie, do smoothie, či len tak plnou lyžicou. O lahodnú jemnosť sa postaral extra panenský olivový olej a štipka trstinového cukru. Svetovú chuť dodávajú prvotriedne pistácie zo Sicílie (50 %), BIO kokosový cukor (20 %), prémiový extra panenský BIO olivový olej DeOrtegas zo Španielska (15 %) a BIO kešu orechy (15 %).

Tieto parádne ingrediencie v Powerlogy zmiešali tak, aby ich chute dokonale ladili. Krém je dokonca vhodný aj pre vegánov a celiatikov. Dôkazom, že krém je svetová špička v kvalite a chuti, sú dve hviezdy z potravinárskych Oskarov Great Taste Award. Slovenskú superpotravinu hľadajte na www.powerlogy.sk

Zdroj: Powerlogy

Zdieľaj článok:

Comments are closed.