Kto je fešák po boku Carmel Paradise? Pozrite si videoklip Smoke Break!

28. mája 2019
4225
 

Speváčka Carmel Paradise po dlhšej pauze konečne vydáva svoj nový singel. Novinka s názvom Smoke Break vznikla v americkej produkcii v nahrávacom štúdiu v Nashville. Videoklip však talentovaná sestra Celeste Buckingham nakrútila v Bratislave. Verejnosti svoju novú tvorbu predstavila v pondelok večer v bratislavskom Sheratone.

Carmel určite poznáte vďaka jej výbornej skladbe Turn Me On, ktorá v roku 2016 patrila medzi najhranejšie piesne na Slovensku. Po vypočutí jej nového singlu Smoke Break možno budete potrebovať papierové vreckovky, nejdo totiž o žiadnu bezduchú tanečnú záležitosť. Carmel spieva o ľuďoch, ktorí uviazli v nevyrovnanom vzťahu, v ktorom im partner nedáva lásku, akú si zaslúžia. Skladba rozpráva príbeh dvoch ľudí, ktorých vzájomné city nie sú rovnocenné, a jeden z nich je vzťahu odovzdaný oveľa viac než ten druhý.

„Čo je podľa mňa naozaj dôležité si uvedomiť a ja som si to uvedomila, keď som písala Smoke Break, je – že každý z nás si od partnera zaslúži viac, než len útržky jeho pozornosti. Zdravý a funkčný vzťah musí byť rovnocenný, obe strany vzťahu si majú dávať a brať navzájom rovnako. Takže ak pri počúvaní Smoke Break náhodou zistíte, že vaša situácia vám pripomína hlavnú hrdinku nášho klipu, tak je možno načase prehodnotiť váš vzťah,“ dodala Carmel.

Novú pieseň a videoklip predstavila premiérov v pondelok večer, v priestoroch bratislavského hotelu Sheraton spolu so svojim hereckým partnerom. „K spolupráci ma oslovil režisér Martin Miko. Poslal mi scenár klipu, ktorý ma veľmi zaujal, ale ešte viac som bol zvedavý na samotný song a na Carmel. A môžem povedať, že neľutujem! Carmel je super milý človek s príjemným vystupovaním a spoluprácu s ňou som si užíval. Čo sa týka hudby, má obrovský talent, o ktorom ešte až tak veľa ľudí nevie, a verím, že sa to v blízkej budúcnosti zmení. Možno aj touto pesničkou,“ dodáva hlavný mužský protagonista videoklipu Dušan Kajaba.

Foto: Vlado Benko, Miňo Debnár

Zdieľaj článok:

Comments are closed.