Tipy pod stromček pre celú rodinu!

29. októbra 2021
1614
 

Najkrajšie sviatky roka sa pomaly ale isto blížia. Čo takto ušetriť si predvianočný decembrový stres a vytipovať si už teraz v predstihu, čo komu Ježiško prinesie?

 

Partnerovi, manželovi, synovi, otcovi, dedkovi…

Nová kolekcia King C. Gillette na starostlivosť o fúzy, bradu a vlasy je inšpirovaná 115-ročnou tradíciou značky Gillette. Obsahuje rad výrobkov, ktoré vám pomôžu zdokonaliť váš osobný štýl – od ikonického kovového holiaceho strojčeka cez jeho moderného príbuzného s náhradnými hlavicami a elektrický zastrihávač až po ošetrujúce krémy a oleje. Hladké oholenie, briadka, strnisko, fúzy alebo brada, s King C. Gillette sa stanete pánom svojho štýlu!

Dostupné na mojadm.sk

Poteší malých, aj veľkých

Krásne spracovaný drevený adventný kalendár s LED svetielkami a zásuvkami spríjemní vašim drobcom dni čakania do Vianoc. Na každý deň im do zásuvky nadeľte dobrotu, drobnú hračku či malý darček a spoločne si potom užívajte radosť z ich objavenia. Kalendár je možné postaviť na stôl, na poličku či do okna, okrem detskej radosti sa tak stane vkusnou dekoráciou vášho interiéru.

Dostupné na www.dedoma.sk, cena: 23,90 €

Partnerke, manželke, dcére, mamine, babke…

Barančeková súprava CAROL vás zahreje od hlavy až po päty. Súprava je ľahká, antialergická, jednoducho ju vyperiete a nedržia sa v nej roztoče. Prikrývka, aj obliečka na vankúšik sú dvojvrstvové – mikroplyš s jemným vlasom a ovčie rúno s vysokým vlasom na opaku. Ponožky sú z vonkajšej strany pletené a vo vnútri vás zahreje príjemný hebučký barančekový materiál. Môže to byť tiež skvelá inšpirácia na darček pre vašich blízkych.

Dostupné na www.dedoma.sk, cena: 39,90 €

Urobte radosť celej rodine naraz!

Ak chcete mať istotu, že s vianočným darčekom pre vašich blízkych neurobíte krok vedľa, kúpte im stierací žreb Vianočná lotéria od TIPOSu. Okrem zábavnej atmosféry a napätého očakávania pri stieraní môžete darovať najmä hodnotné výhry a potešenie obdarovaného vystupňovať na maximum. Tento rok sú v žreboch Vianočnej lotérie ukryté výhry vo výške celkovo viac ako 12 mil. EUR – od 7 EUR až do fantastických 200 000 EUR. Výherný je približne každý tretí žreb.

Dostupné v predaji do 31. 12. 2021, cena: 7 €

 

Beauty tipy pre krásne vlasy namáhané zimou

Volajú vaše vlasy v tomto zimnom období o pomoc? Z Austrálie prichádza zázrak ako na zavolanie – vlasová sada AUSSIE SOS Save My Lengths! pre rozštiepené strapaté končeky. Sily spojili makadamové orechy spolu s olejmi z avokáda, listami manuky a výťažkom z divokej broskyne. Pomôžte svojim vlasom konečne dorásť do požadovanej dĺžky. Krásne, lesklé, zdravé a DLHÉ vlasy dosiahnete optimálne používaním celého produktového radu AUSSIE SOS Save My Lengths!

Samozrejme, produkty Aussie nie sú testované na zvieratách.
Dostupné na mojadm.sk a v predajniach dm drogerie markt, cena: od 4,95 €

Bear Fruits prináša revitalizačnú novinku pre tvoje vlasy – hravé masky na vlasy. Uhladzujú a vyživujú vlasy, krásne ich zjemnia a prevoňajú energizujúcou vôňou s hĺbkovým ošetrujúcim kondicionérom s Aloe vera a argánovým olejom. Ideálny tip na darček pre bláznivé dievčatá – nasaďte si šialenú čiapku s plameniakom a máte 30 minút na to, aby ste sa dokonale odviazali! Čiapku na vlasy je navyše možné si odložiť a pripraviť si tento veselý rituál aj nabudúce.

Dostupné na mojadm.sk a v predajniach dm drogerie markt,  cena: 6,95 €

Veriť v silu prírody v oblasti krásy sa naozaj oplatí, tejto filozofie sa drží aj značka Herbal Essences, ktorí do svojich výrobkov dostali tie najkvalitnejšie rastlinné výťažky. Herbal Essences bio:renew Potent Aloe + Bamboo je šampón z 93 % prírodného pôvodu, s najúčinnejšou odrodou dužinatej rastliny Aloe vera, ktorá pôsobí ako aktívna hydratačná zložka – vlasom dopraje výživu, lesk a hebkosť, navyše bez sulfátov. Odporúčame používať s kondicionérom Potent Aloe + Bamboo.
Dostupné na mojadm.sk a v predajniach dm drogerie markt,  cena: 4,95 €

Zdieľaj článok:

Comments are closed.