Footshop sa spojil so známou nemeckou značkou! Výsledkom sú ručne šité tenisky

19. novembra 2019
3903
 

Známy predajca streetwearovej módy tento rok oslavuje 5 rokov od otvorenia svojho obchodu v Prahe. Pri tejto príležitosti sa opäť spojil s nemeckou značkou KangaROOS. Výsledkom ich práce je ďalší exkluzívny pár tenisiek. Samotná silueta aj farebné prevedenie odkazuje na históriu českej metropoly. 

Minuloročná premiéra Footshopu s medzinárodnou značkou KangaROOS sa stretla s veľkým úspechom. Išlo o veľký míľnik aj preto, že to bola vôbec prvá kolaborácia známej nemeckej značky s nejakým českým či slovenským predajcom. Footshop milovníkov tenisiek nenechal dlho čakať a po roku sa opäť prináša limitovanú sériu topánok.

Tohtoročnej kolekcii tenisiek opäť predchádzala dômyselná príprava a prepojenie nemeckej kvality s českou históriou. Ručne vyrobenú obuv tentokrát dopĺňajú výrazné kožené prvky v hnedej farbe, ktoré topánke dodávajú prémiový vzhľad. Na ľavej päte nájdete kombináciu pôvodného loga Footshop a KangaROOS, kde písmeno „S“ nahrádza číslovka 5. Tá symbolizuje piate narodeniny pražskej predajne Footshopu.

Na pravej päte nájdete motív budovy Národného múzea s výhľadom na Václavské námestie. Zaujímavosťou tohtoročnej kolekcie je fakt, že farby ktoré ste v minulom roku našli vo vnútri tenisiek, sa tentokrát nachádzajú na ich vonkajšej časti.

„V minulom roku nás príjemne prekvapil veľký záujem o našu prvú kolekciu v spolupráci s KangaROOS. V komunite milovníkov tenisiek tento nemecký brand nikomu predstavovať netreba. Pri príležitosti piateho výročia našej predajne sme sa rozhodli obdarovať seba aj našich zákazníkov a opäť navrhnúť pár tenisiek, ktorý bude vynikať kvalitou aj svojim vzhľadom. Ide o skutočne limitovanú kolekciu, ktorú nikde inde nekúpite. Nemusíte sa tak vôbec báť toho, že sa ocitnete po boku niekoho, kto má na nohách to isté,“ prezradil Peter Kováč – product manager/shoe designer z Footshopu.

Tenisky FTSHP x KangaROOS sú v predaji od 16. novembra. Cena jedného páru je 290 €.

Pil C mieri do Footshopu

Footshop si pre svojich zákazníkov pripravil aj ďalšie veľké prekvapenie. V bratislavskej predajni sa už v piatok 22. novembra môžete stretnúť s raperom Pil C, ktorý nedávno vydal svoj mimoriadne úspešný album 2086. Úspech potvrdzuje aj fakt, že už v predpredaji získal platinu.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.