Veronika Nízlová vydala rozchodovú skladbu Ja viem

25. mája 2022
1380
 

Slovenská speváčka Vebi vydala novú skladbu Ja viem. Rozchodová pieseň však podľa jej slov nie je určená pre žiadneho muža z jej života, ako by sa mohlo zdať. Ide skôr o odkaz pre všetky dievčatá, ktoré sa nachádzajú v období po nevydarenom vzťahu. Na svoje vydanie si skladba počkala sedem mesiacov. Vydarený videoklip speváčka nakrúcala ešte počas tehotenstva.

Veronika Vebi Nízlová toho stíha naozaj veľa. Popri starostlivosti o dcérku Neu, sťahovaní a aktívnemu projektu Zlatá brána, ktorý realizuje spoločne so sestrou Danielou, vydáva novinkovú skladbu Ja viem. „Skladba ako taká vznikla na jar minulého roka, kedy som dostala podklad od Paul Project a začali sme pracovať na texte,“povedala speváčka. Napriek rozchodovému módu, skladba nie je venovaná žiadnemu mužovi v živote speváčky.„Je to úplne jednoduché. Ostatná vydaná skladba Nechám sa viesť je zamilovaná, a tak som chcela trochu zmenu. Pre ženy, ktoré sú v rozchodovom ‚móde‘ som pripravila novinku Ja viem,“vysvetlila Vebi.

Videoklip k novinke sa nakrúcal na prelome augusta a septembra minulého roka, kedy bola Veronika v siedmom mesiaci tehotenstva. „Neviem, či sa mi úplne podarilo zakryť tehotenské bruško. Nakrúcalo sa v noci, čo samo o sebe bolo náročné. Naviac mi bolo extrémne zle, čo som v inom čase tehotenstva nemala,“ povedala Vebi, ktorá sa od novembra minulého roka teší z dcérky Ney. Režisér Marcel Rojas, MRouse Media, si do videoklipu vybral Kevina Stylesa, modela a fitness trénera, ktorý sa stará aj o niektoré slovenské celebrity. Samotné nakrúcanie sa kvôli počasiu muselo niekoľkokrát prekladať.

Veronika a Daniela Nízlové v týchto dňoch finalizujú svoje sťahovanie do nového domu, v ktorom budú bývať spoločne so svojimi dcérami Lindou (2 roky) a Neou (6 mesiacov). Napriek tomu pokračujú aj vo svojich pracovných aktivitách. „Prebiehajú skúšky s kapelou, s ktorou absolvujeme aj koncerty k projektu Zlatá brána, sťahujeme sa a staráme sa o naše detičky. Času je teda menej, ale určite chcem pokračovať aj v sólovom projekte,“ dodala speváčka.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.