Beyoncé zverejnila dychberúci videoklip k skladbe Spirit!

17. júla 2019
4379
 

Už tento štvrtok do kín prichádza dlhoočakávaný remake filmu Leví kráľ. Disney sa po rokoch rozhodol oprášiť jednu zo svojich najúspešnejších rozprávok v hranej podobe a do boja si povolal aj hviezdu takého formátu, akou je Beyoncé.

Skladbu Spirit Beyoncé zverejnila ešte v závere minulého týždňa. Netrvalo vôbec dlho a na svete je aj sprievodný videoklip, ktorý okrem scén z filmu ponúka zábery Beyoncé a rovnako aj jej dcéry Blue Ivy. Speváčka sa pritom vo väčšine scén ocitá pri arizonských vodopádoch a na pustatine v honosných róbach plných farieb.

Celý soundtrack k filmu sa do predaja dostane už tento piatok a nájdeme na ňom 14 skladieb, vrátane piesne Spirit. Beyoncé pritom ako speváčka figuruje až na 10 skladbách. Okrem nej na albume budeme počuť Jay Z, Kendricka Lamara či Childisha Gambina. Beyoncé sa nechala počuť, že album je venovaný Afrike, z toho dôvodu v skladbách využili autentické zvuky práve z tohto kontinentu. „Soundtrack vo vašej mysli nadobudne vizuálny rozmer. JE to viac než len hudba, pretože každá nahrávka prerozpráva filmový príbeh,“ dodala Beyoncé. Album je zmeskou viacerých žánrov od R&B, popu, hip-hopu až po afrobeat.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.