Liam Hemsworth o svadbe s Miley Cyrus: Koľko budú mať detí?

17. mája 2019
4722
 

Novú titulku austrálskeho magazínu GQ zdobí sexi herec Liam Hemsworth. Že vám toto meno nič nehovorí? Vôbec nemusíte sledovať hudobnú kariéru Miley Cyrus, no určite ste v médiách zachytili informácie o jej tajnej svadbe. Práve Liam je ten, ktorý kontroverznú speváčku po rokoch vzťahu dohnal pred oltár.

Austrálsky herec Liam Hemsworth sa so svojou súčasnou manželkou Miley Cyrus zoznámil ešte v roku 2010. Dvojica si vtedy spoločne zahrala v romantickom filme Posledná pieseň. Už počas nakrúcania si padli do oka a začali spolu randiť. Neskôr sa síce spolu rozišli, no napokon sa ich cesta aj tak spojila a v závere minulého roku si povedali áno. K svadbe ich podľa slov Liama dohal aj požiar ich domu v Malibu, ktorý ich pripravil o obľúbené hniezdočko lásky.

„Keď si s niekým prejdete niečím podobne emotívnym, tak vás to spojí. Cítili sme, že sme prišli o veľkú časť životov, tak sme chceli vytvoriť niečo nové. Zo strašnej situácie tak vzišlo niečo krásne. Prišlo by to tak či tak, ale myslím si, že toto to urýchlilo.“

O svadbe Liama a Miley dopredu nikto nevedel a nebyť toho, že dvojica zverejnila fotografie na svojom Instagrame, tak o nej možno nevieme dodnes. Miley sa v posledných rokoch vzdala škandálov, za čo zrejme môže aj jej harmonický vzťah. Spoločné deti však zatiaľ neplánujú, pretože svoju lásku venujú psom.

„Teraz do nášho domu nemôžme priniesť dieťa. Ale keď to príde budeme vedieť, že nastal ten čas. Teraz to nie je, no chcem 10, 15 možno 20 detí,“ dodal Liam.

Foto: GQ Australia

Zdieľaj článok:

Comments are closed.