Rytmus a Jasmína Alagič: Svadba ako z rozprávky!

20. mája 2019
6832
 

Najsledovanejšia udalosť víkendu bola nepochybne svadba slovenského rapera Rytmusa a moderátorky Jasmíny Alagič. Vzťah tejto dvojice mal pomerne rýchly spád. Po zhruba roku známosti stihla Jasmína otehotnieť a teraz aj svojmu milovanému povedať áno.

Pár mesiacov dozadu zrejme ešte nikto nečakal, že románik tohto páru naberie taký rýchly spád. Keď sa Rytmus po dlhých rokoch stabilného vzťahu s Darou Rolins začal objavovať po boku Jasmíny Alagič, tak si väčšina ľudí myslela, že ide len o chvíľkové pobláznenie.

Dnes už všetko nasvedčuje tomu, že práve známa moderátorka je tou, na ktorú raper celý život čakal. Dojemné vyznanie jej adresoval aj pod svadobnou fotografiou, ktorú zverejnil na svojom Instagrame. „Som ochotný pre teba zomrieť, naveky v mojom srdci a krvi… Pri tejto vete som asi pol minúty nevedel pokračovať. Každemu z vás prajem zažiť takúto emóciu.“

Na slovo skúpa neostala ani 29-ročná moderátorka. „Môj milovaný manžel ľúbim Ťa a ďakujem Bohu za tento moment,“ doplnila k svadobnej fotke. Mladomanželia počas svojho vysnívaného dňa nič nenechali na náhodu a postarali sa o to, aby všetko bolo podľa ich predstáv. Pre všetkých hostí dokonca pripravili odkaz, v ktorom im dali jasne najavo to, že si neželajú, aby nejaké ich fotografie umiestňovali na sociálne siete.

Na rozprávkovú svadbu v pezinskom zámku Šimák pochopiteľne prišlo množstvo prominentov. Nechýbala riaditeľka Fashion Tv Gabriela Drobová, lekárka Alena Pállová, raper Ego, návrhárka Jana Pištejová, skupina Kmeťoband či speváčka Anita Soul. O honosné svadobné šaty, ktoré mala Jasmína na sebe sa postarala spomínaná Jana Pištejová. Róba vyšívaná z tisícok korálikov a zhruba 40 metrov hodvábu dosahuje cenu zhruba 9 000 eur. Celkovú vizáž nevesty dotvoril Jan Molnar.

View this post on Instagram

@jasmina_alagic #hair #byme ❤️ #makeup @milanwtf

A post shared by Jan Molnar (@janmolnarofficial) on

View this post on Instagram

Je to tam ?? @jasmina_alagic & @rytmusking = VL:)

A post shared by ???????????? (@suledsgn) on

Zdieľaj článok:

Comments are closed.