Obľúbený mikrodrink Waterdrop už aj v bratislavskom Pop Up Store!

12. decembra 2019
3680
 

Už dlhšie sa chystáte, že konečne ochutnáte čoraz populárnejší mikrodrink od Waterdrop? Ak ste sa k nemu ešte nedostali, môžete to napraviť pri návšteve bratislavského Auparku. Do Vianoc chýba už len pár dní a práve Waterdrop môže byť originálnym darčekom nie len pre teba ale aj pre tvojich blízkych a priateľov!

Každý z nás vie, že pre správne fungovanie nášho tela je potrebný pravidelný prijem tekutín. Ak vám čistá voda nechutí, tak to už žiaden problém byť nemusí. Nezdravé sladené nápoje môžete nahradiť mikrodrinkom od Waterdrop, ktorý neobsahuje žiadne umelé farbivá, dochucovadlá ani plasty. Pitný režim tak už viac nebude len povinnosťou, ale aj potešením z každého pohára vody. Waterdrop sa stal novým trendom zdravého životného štýlu s dôrazom na ochranu životného prostredia.

Vyber sa do Pop Up Store.

Ak máš radšej nakupovanie v kamenných obchodoch, tak ťa určite poteší informácia o tom, že štýlové novinky od Waterdrop kúpiš aj v bratislavskom Auparku. Ak sa ti nechce čakať na kuriéra z eshopu, jednoducho navštív Pop up store v Auparku. Prijemný personál ti určite s radosťou pomôže s výberom správneho mikrodinku, ktorý je teraz v ponuke tiež v dizajnovom vianočnom balení.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.