Rihanna predstavila revolučnú radu pleťovej kozmetiky

8. septembra 2020
3115
 

Barbadoská kráska Rihanna ešte v roku 2017 predstavila vlastnú značku kozmetiky Fenty Beauty. Značku si aj za pomerne krátku dobu obľúbili milióny žien po celom svete a tak sa spevácka hviezda rozhodla, že svoje podnikateľské emporium rozšíri o pleťovú kozmetiku Fenty Skin.

Rihannu síce všetci registrujeme najmä ako speváčku, faktom však ej, že svoj posledný album anti vydala ešte v úvode roku 2016. Od tej doby sa charizmatická speváčka angažuje skôr ako podnikateľka. Po vlastnej značke spodnej bielizne Savage x Fenty, kozmetike Fenty Skin a high-fashion značke oblečenia Fenty predstavuje skincare kozmetiku Fenty Skin.

Súčasťou kampane, ktorou Rihanna celý projekt predstavila je tiež dvojica raperov A$AP Rocky a Lil Nas X.

Je úplne jedno či si žena lebo muž. Rovnako nie je podstatné ani to, či je tvoja pleť mastná alebo príliš suchá. Značka Fenty Skin ponúka trojicu produktov, ktoré sú vyvinuté tak, aby poskytli dennú rutinu pre akúkoľvek pokožku. Rihanna sama priznala, že jej pleť je dosť problematická a preto mala problém nájsť produkt, ktorý by jej vyhovoval. Na vyvinutí vlastnej rady pracovala zhruba dva roky.

Jednotivé produkty môžeme využívať aj samostatne, no speváčka s podnikavým duchom pochopiteľne pre najlepší výsledok odporúča používať celú radu. Menovite ide o čistiace mlieko, toner so sérom a hydratačný krém s SPF 30 filtrom, ktorý pokožku chráni pred slnkom. Celá rada je ekologická a cena za jeden produkt začína na sume zhruba 21 eur.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.