Sexi Soňa Skoncová boduje v uliciach New Yorku!

13. februára 2019
5119
 

Február každý rok patrí móde a v známych svetových metropolách, ako Paríž, Miláno, Londýn či New York to na pár dní ožije maratónom prehliadok. Na New York Fashion Week si to tento rok namierila aj známa slovenská moderátorka a modelka Soňa Skoncová.

Milovníčka módy Soňa Skoncová si vďaka svojej profesii prešla nejednou prestížnou akciou. Na fashion weeku v New Yorku je to však pre ňu tento rok premiéra. Ak dostanete pozvanie na takúto akciu, je pochopiteľné, že zo svojich šatníkov vytiahnete to najlepšie. Rodáčka z Prievidze nič nenechala na náhodu a v uliciach New Yorku boduje v outfitoch, ktoré jej aj Američanky môžu závidieť.

Na prvý prehliadkový deň Soňa zvolila oversize outfit od Vivienne Westwood. Trendy overal a kabát oživila štýlová ľadvinka od MCM.

Druhý deň už mala Soňa o niečo bližšie k tej elegantnej a uhladenej dáme, ktorú poznáme z obrazoviek TV JOJ. Klasika v podobe nesmrteľného trenchcoatu nemôže nikdy nič pokaziť. Ten známa Slovenka doplnila o výraznú kabelku od Victorie Beckham a vzorované pančuchy Calzedonia.

Svojej povesti fashionistky neostala Soňa nič dlžná ani v tretí deň. Vo svojom streetovom outfite zozbierala azda všetky aktuálne trendy. Fialový károvaný kabát od Versace perfektne doplnil kožené nohavice. Čerešničkou na torte bola trendy kabelka a príjemná dievčenská vizáž, ktorá celému outfitu dodala jemnosť.

Zdroj: Instagram

Zdieľaj článok:

Comments are closed.