Známa speváčka odhodila mikrofón. Je z nej modelka!

24. septembra 2019
4464
 

Bratislava sa minulý týždeň tiež zaradila medzi tie mestá, ktoré počas septembra ožívajú módou. Veľké prekvapenie bola pre mnohých známa speváčka Carmel Paradise. Na móle Bratislavských módnych dňoch by Mercedes-Benz sa totiž premiérovo ukázala v úlohe modelky!

Organizátori Bratislavských módnych dní sa rozhodli osloviť ako jednu z modeliek svojej tohtoročnej jesennej edície speváčku Carmel Paradise. Tá túto pozvánku prijala a pridala sa k modelkám úvodného dňa, v pondelok 16. septembra v priestoroch hotela DoubleTree by Hilton a tiež záverečného večera vo štvrtok 19. septembra v Kostole Klarisiek v Bratislave.

V pondelok na móle predviedla kúsky z kolekcie CCC Shoes and Bags a modely z kolekcie indonézskych módnych dizajnérov Nita Seno Adji a Erdan. Vo štvrtok sa predviedla v modeli tradičnej čínskej módy Qipao a tiež v outfitoch z dielne Kláry Findrovej, Jany Gavalcovej a vo veľkom defilé Richard Rozbora Couture.

„Cítila som sa dobre a obidva dni som si užila. Ďakujem organizátorom za pozvanie a za príjemnú spoluprácu. Prvý večer boli zaujímavé veľmi umelecké indonézske modely a posledný večer bolo zaujímavé predvádzať tradičné čínske šaty,“ vyjadrila sa Carmel.

21-ročná speváčka aktuálne žije a tvorí v Bratislave. V roku 2016 vydala svoje prvé EP DREAMGIRL a v súčasnosti pracuje na debutovom albume. V máji 2019 vydala svoj posledný singel Smoke Break a aktuálne pracuje na novom jesennom singli.

Foto: Ramon Leško

Zdieľaj článok:

Comments are closed.