88-ročný Clint Eastwood ako drogový kuriér vo filme Pašerák

5. novembra 2018
5058
 

Filmový veterán Clint Eastwood budúci čoskoro síce oslávi 90 rokov, no ani napriek vysokému veku nezaháľa. V pripravovanom filme Pašerák obsadil pozíciu herca aj režiséra. Slovenskí diváci sa filmu v kinách dočkajú od 10. januára 2019.

Eastwood v snímke stvárňuje Earla Stona, osamelého 80-ročného muža na mizine s krachujúcim biznisom, ktorý dostane ponuku robiť obyčajného šoféra. Znie to jednoducho, no Earl nevedomky podpísal zmluvu na prácu drogového kuriéra pre mexický kartel. Darí sa mu, a dokonca tak dobre, že náklad sa mu zväčšuje tak prudko, až mu pridelia dozor. Ten nie je jediným, kto na Earla dohliada. Záhadný nový pašerák sa dostal do hľadáčika húževnatého agenta Úradu pre kontrolu obchodu s drogami, Colina Batesa. Hoci problémy s peniazmi pominú, hriechy minulosti začnú Earla dobiehať a nie je isté, či stihne napraviť svoje chyby, kým ho zákon či kartelové gorily dostanú.

Veľkým lákadlom okrem Eastwooda bude nepochybne Bradley Cooper, ktorý momentálne exceluje vo filme Zrodila sa hviezda. V Pašerákovi sa objavia aj Lawrence Fishburne (Matrix), Michael Peña (seriál Narcos) či Clintova dcéra Alison Eastwood.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.