Sona Skoncova si poriadne užíva: Víkend v hriešne drahom hoteli!

14. novembra 2018
5254
 

Známa slovenská modelka a moderátorka Soňa Skoncová patrí medzi najkrajšie ženy slovenského šoubiznisu. Charizmatická brunetka sa netají tým, že miluje cestovanie a každú príležitosť spoznávať nove miesta berie ako skvelú výzvu.

Fanúšikovia Soni Skoncovej sú zvyknutí, že na sociálnych sieťach pravidelne zverejňuje fotky zo svojho pestrého života. Napriek tomu, že sa na prvý pohľad môže zdať, že Soňa nič nerobí, opak je pravdou. Úspešná influencerka sa venuje modelingu už od svojich 15 rokov. Rovnako dlhú dobu žije po boku svojho priateľa Roba, s ktorého pomocou začiatkom roka 2015 rozbehla vlastnú značku doplnkov KUKU.

Posledný víkend si to Soňa v spoločnosti svojho milého namierila do nemeckého Mníchova. Pri výbere hotela dvojica rozhodne nešetrila. Spolu so svojim psíkom Lolkou sa ubytovali v zariadení Vier Jahreszeiten Kempinski. Luxusné vybavený apartmán, raňajky priamo do postele a kúpeľnú ako z hollywoodskeho filmu by si zrejme vedel užívať každý. Počas potuliek nemeckou metropolou Soňa myslela aj na svojho milovaného psíka Lolku, ktorá na 10. narodeniny dostala obojok značky Tiffany & Co.

Cena za jednu noc v tomto luxusnom hoteli sa počas víkendu pohybuje v sume od 247,50 eur až do závratných 9 100 eur za prezidentský apartmán.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.