Adele je späť: Jej nová skladba Easy on Me valcuje internet!

15. októbra 2021
2270
 

Britská speváčka Adele patrí medzi najúspešnejšie hudobníčky tohto storočia. Nesporne talentovaná Adele si svojim hlasom získala srdcia fanúšikov naprieč celým svetom. Po tom, ako v roku 2015 vydala svoj album 25 sa však kvôli problémom s hlasivkami stiahla do úzadia. Teraz je však späť aj s novou skladbou Easy On Me z pripravovaného albumu 30.

Opäť nemá konkurenciu. Adele patrí medzi najúspešnejšie speváčky všetkých čias. Mnoho ľudí síce jej hudbu označuje za príliš depresívnu, speváčka však spieva o tom, či si v istom momente života prechádza každý z nás. O nevydarenej láske je aj jej najnovšia skladba Easy On Me, ktorá je predzvesťou nového albumu 30 – ten sa do predaja dostane už koncom novembra.

Speváčka svoju 6 ročnú pauzu využila na maximum. Azda najviditeľnejšia je jej fyzická premena. Britka po rozvode so svojim manželom schudla niekoľko desiatok kíl a hoc by si to mohla dovoliť, tak svoju fantastickú premenu nijako silene nepoukazuje. Faktom však je, že vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým. Adele svoj nový hit vydala o polnoci zo štvrtka na piatok 15. októbra. Po necelých 15 hodinách od svojej premiéry má skladba už viac než 23 miliónov prezretí, čo možno ani samotná interpretka nečakala.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.