Najmladšia miliardárka Kylie Jenner. Na čom sa nabalila najviac?

8. marca 2019
5894
 

Príbeh ako z rozprávky. Kontroverzná hviezdička Kylie Jenner bola ešte pár rokov dozadu pomerne neznámou sestrou vtedy už slávnej Kim Kardashian. Karta sa však obrátila a dnes je Kylie najúspešnejšou členkou klanu Kardashianiek. Jej majetok presiahol magickú hranicu miliardy a Kylie sa tak stala vôbec najmladšou miliardárkou na svete a predbehla aj Marka Zuckerberga.

Život ambícioznej Kylie Jenner vyzeral pár rokov dozadu úplne inak. V rodine „dokonalých“ krások bola tým škaredým káčatkom, ktoré nikoho nezaujímalo. Aj to bol zrejme jeden z dôvodov, prečo Kylie ešte pred 18-narodeninami rozhodla ľahnúť pod nôž plastického chirurga. Ako mávnutím čarovného prútika sa z nevýraznej brunetky stala femme fatale, ktorá je dnes idolom miliónov dievčat.

Jenner dlho akýkoľvek zákrok na svojom tele popierala a zväčšenie pier pripisovala kvalitnému lesku na pery. To však definitívne vyvrátila jej sestra Khloé Kardashian, ktorá o zákrokoch svojej sestry prehovorila v rodinnej reality šou Keeping Up with the Kardashians. Mnoho ľudí dnes Kylie vyčíta práve to, že pre mladé dievčatá ktoré ju denne sledujú vôbec nie je dobrým príkladom. Namiesto toho, aby sa naučila mať samu seba rada takú akou sa narodila, ženie ju vpred túžba po dokonalom vzhľade. Dnes sa špekuluje dokonca aj o tom, že si Kylie nechala upraviť svoj zadok, nos a prsia.

View this post on Instagram

SETTING POWDERS by @kyliecosmetics launching March 7th?

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

Merry Christmas ?

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Raketový úspech známej krásky

Na prvý pohľad sa môže zdať, že Jenner len dokonale využila svoje meno a nabalila sa na úspechu svojej rodiny, no opak je pravdou. Najviac miliónov sa na účet 21-ročnej krásky sype z jej vlastnej kozmetickej značky Kylie Cosmetics, ktorej výlučnou vlastníčkou je práve ona. Spoločnosť založila v roku 2015, kedy na trh uviedla sériu leskov na pery, ktorá sa okamžite vypredala. Podľa magazínu Forbes prekročila hodnota úspešnej firmy v tomto roku hranicu 900 miliónov dolárov a len v minulom roku zinkasovala asi 360 miliónov dolárov.

Kylie dokonca predbehla zakladateľa Facebooku, Marka Zuckerberga, ktorý sa stal miliardárov „až“ v 23-rokoch. Kozmetická značka pritom nie je jediným príjmom, ktorý by matka malej Stormi mala. Ročne sa jej na účet sypú ďalšie milióny vďaka spoluprácam s množstvom značiek, či z rodinnej šou Keeping Up with the Kardashians.

View this post on Instagram

@calvinklein #mycalvins #ad

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

View this post on Instagram

missin my pink hair ?

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Kylie tiež patrí medzi najsledovanejšie osoby na instagrame, vďaka čomu môže za jednu fotografiu inkasovať stovky tisíc dolárov. V minulom roku sa podľa magazínu Forbes dokonca stala treťou najlepšie platenou celebritou a najlepšie platenou ženou v šoubiznise. Ďalšie milióny brunetka získala vďaka značke oblečenia Kendall + Kylie, ktorú spoločne založili ešte v roku 2012.

Dôvod, prečo Kylie začala podnikať je údajne ten, že už vo veku 15 rokov ju jej rodinka odstrihla od všetkých peňazí a musela si poradiť sama. O to vtipnejšie vyznieva fakt, že na úspechu svojej dcérky teraz bez hanby ryžuje aj jej matka Kris Jenner, ktorá sa stará o financie a PR kozmetickej firmy, vďaka čomu si inkasuje 10% zo zisku.

View this post on Instagram

⭐️??

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Foto: Instagram

Zdieľaj článok:

Comments are closed.