Nový hudobný festival LOVESTREAM už tento piatok. Kedy zaspieva Dua Lipa či Red Hot Chili Peppers?

9. júna 2022
1391
 

Takúto šou ešte Bratislava nezažila! Od 10. do 12. júna sa na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave predstavia v piatok najväčšie domáce hviezdy ako Kryštof, Lucie, IMT Smile, v sobotu to budú Zoe Wees, Zara Larsson, Lost Frequencies a hlavne Dua Lipa! A v nedeľu Iné Kafe, Horkýže Slíže, No Name, Rival Sons, Calum Scott a finále festivalu o akom sníva každý rockový fanúšik v podobe koncertu jednej z najväčších hudobných legiend Red Hot Chili Peppers!

LOVESTREAM FESTIVAL ponúkne tri samostatné hudobné dni, každý so začiatkom od 12:00hod. a pokúsi sa splniť hudobné sny. Prvý – piatkový deň festivalu je venovaný slovenskej a českej hudobnej scéne, ktorú budú reprezentovať osvedčené koncertné mená zaručujúce veľké množstvo hitov a tú najlepšiu koncertnú náladu.

Organizátorka Silvia Nemčovičová priznáva, že už teraz všetci odrátavajú hodiny do začiatku trojdňového hudobného maratónu. Prvý deň nášho nového festivalu sme sa rozhodli venovať slovenskej a českej hudobnej scéne a keďže ide o festival na našom najväčšom futbalovom štadióne, tak tomu sme prispôsobili aj samotný výber skupín.“ Na pódiu sa okrem iných predstavia skupiny ČECHOMOR a HEĽENINE OČI. O veľkolepé koncertné finále prvého dňa nového festivalu sa postará domáca už avizovaná skupina IMT SMILE, ktorá práve v roku 2022 oslavuje svoje okrúhle 30.narodeniny.

Dua Lipa hviezdou sobotného večera 

Sobota 11. júna na štadióne v Bratislave bude patriť najhranejším interpretom súčasnosti a ich show doslova nabitej skvelou hudbou. Fanúšikovia sa môžu už teraz tešiť napríklad na hviezdu hudobných platforiem, 19-ročnú nemeckú speváčku a skladateľku ZOE WEES. Na pódiu sa ukážu tiež LOST FREQUENCIES,  Zara Larsson a víťaz SuperStar Adam Pavlovčin teraz známy ako ADONXS., Finále festivalového večera bude patriť najžiadanejšej, najsťahovanejšej a najhranejšej hviezde súčasnosti DUA LIPA!

Verím, že fanúšikovia ocenia multižánrovosť nášho nového festivalu a prvotriednu kvalitu sobotňajšieho headlinera. My sa už teraz tešíme, že takmer na dotyk vzhľadom na veľkosť nášho národného štadióna si fanúšikovia vychutnajú hitmi nabitú show aktuálne jednej z najžiadanejších umelkýň súčasnosti DUA LIPA,“ dodáva Organizátorka Silvia Nemčovičová.

Legendárni Red Hot Chili Peppers

V nedeľu sa na javisku ukáže americká rocková kapela Rival Sons, ktorí už v roku 2016 predskakovali na turné kapely Black Sabbath a aktuálna hviezda britského popového sveta Calum Scott. Záver 1.ročníka LOVESTREAM Festivalu už bude patriť štvorici Anthony, Flea, Chad a John, teda legendárnym Red Hot Chili Peppers, ktorí využili obdobie pandémie naplno a venovali sa tvorbe nového 12-teho štúdiového albumu Unlimited Love, ktorý vyšiel 1.apríla.

Slovensko tak bude medzi prvými krajinami na svete, ktoré budú počuť okrem hitov aj niektoré čerstvé novinky naživo. Na štadióne v Bratislave zahrajú v tradičnom zložení a dokonca opätovne s navrátilcom do kapely gitaristom Johnom Frusciantem.

Vstupenky na festival sú k dispozícii v predajných sieťach Predpredaj.skTicketportal.sk. LOVESTREAM FESTIVAL Vám prináša SILVI Production v spolupráci s Marcelom Avramom a Concerts East.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.