Naštvaná blogerka Michala Grešková! Čo sa stalo?

27. novembra 2018
6721
 

Ak sledujete slovenské blogerky, tak meno Michaly Greškovej je vám určite dobre známe. Trojnásobná mamička sa blogu venuje niekoľko ľudí a stíha popri tom aj výchovu svojich troch krásnych dcér.

Sympatická mamička si získala fanúšikov aj vďaka svojim názorom, ktoré sú niekedy možno až príliš úprimné. Najnovšie sa na svojom blogu zverila s tým, čo jej pokazilo celý deň. „Poslali mi z jedného nemenovaného časopisu článok na autorizáciu aj s mojou fotkou. Ešte nikdy som nebola v časopise odfotená ja sama. Vnímam to ako krok vpred,“ priznala Michala prvotné nadšenie.

View this post on Instagram

Poslali mi z jedného nemenovaného časopisu článok na autorizáciu aj s mojou fotkou. Ešte nikdy som nebola v časopise odfotená ja sama. Vnímam to ako krok vpred. Otváram mail, rýchlo, rýchlo. Pomaly to načítava.Som tak zvedavá. PDF sa zobrazilo a mračím čelo. Rozmýšľam, kde sa stala chyba. Tie pocity, čo som mala v tej chvíli nedokážem veľmi popísať. Mala som zdvihnuté viečka, oči bližšie pri sebe, nemala som špicatú bradu ale zato plné pery, prsia pekne zdvihnuté a asi o 5 kíl menej. Celkom kočku zo mňa spravili. Tak som rozmýšľala, prečo … Nevyzerám dosť dobre na to, aby to mohlo zostať tak ako to je naozaj ? Načo ma potom volali na fotenie? Veď videli ako vyzerám. Urazili ma. Urazili tak, ako nikto už dávno nie. Dotklo sa ma to. Je to choré. Táto potreba robiť z ozajstných vecí, veci „naoko krásne“. Fotku som neautorizovala. Bola som pekná ale nebola som to ja. Nedávno sa @kristinabotlova podarila táto fotka a viete, čo mi napadlo? Joooj škoda, mohla byť pekná, keby na nej nemám to brucho a ten prsník mi nelezie z podprsenky…Opýtala sa ma, či to má vyretušuvať. Takže viete čo?! Mám 60kg, mám síce úzky pás ale keď nestiahnem brucho, trčí mi, lebo nemám kedy cvičiť (výhovorka) a lebo bolo už 3x natiahnuté do extrému. A ten ľavý prsník mi vypadáva s dojčiacej podprsenky, lebo nie sú rovnaké. Ani nemôžu byť, je to veľkovýrobňa mlieka s prestávkami už 4 roky. Fotku som ukázala mužovi. “Pekná je!“ „Netrčí mi brucho?“ „Nie, máš ho normálne“ To je to slovo, je to normálne!!! Je normálne nevyzerať dokonalo. To som ja! A takto to máte napísané aj na blogu s dvomi fotkami navyše ?

A post shared by Michala Grešková (@michalagreskova) on

Obrovský šok pre blogerku prišiel, keď uvidela priloženú fotografiu. „Mala som zdvihnuté viečka, oči bližšie pri sebe, nemala som špicatú bradu ale zato plné pery, prsia pekne zdvihnuté a asi o 5 kíl menej. Celkom kočku zo mňa spravili. Tak som rozmýšľala, prečo. Nevyzerám dosť dobre na to, aby to mohlo zostať tak ako to je naozaj ? Načo ma potom volali na fotenie? Veď videli ako vyzerám. Urazili ma.“

Je pochopiteľné, že fotografie v časopisoch prechádzajú značnou úpravou. Súdiac podľa reakcie známej blogerky to však v tomto prípade už bolo príliš. Michala tak opätovne rozprúdila diskusiu o tom, ako by vlastne mala vyzerať „dokonalá“ žena.

Foto: Instagram

Zdieľaj článok:

Comments are closed.