Dominika Mirgová to konečne priznala. Dnes je všetko inak!

6. júla 2020
3445
 

Dominika Mirgová patrí v posledných rokoch medzi naše najúspešnejšie speváčky. Jej videá majú na YouTube niekoľko desiatok miliónov prezretí, o čom mnohé iné Slovenky môžu len snívať.  Teraz svojich fanúšikov Mirgová šokovala tým, že po mesiacoch mlčania priznala plastickú operáciu!

Dominika Mirgová nikdy nepatrila medzi speváčky, ktoré by boli kosť a koža. V minulosti si dokonca kvôli svojej postave vypočula niekoľko nepekných poznámok od novinárov, ktorí nemali pochopenie pre jej odvážne outfity. To sa však zmenilo po tom, ako Dominika výrazne schudla. Dnes tak nikto nepochybuje o tom, že vyzerá lepšie, ako kedykoľvek predtým.

Za sviežim vzhľadom rodáčky z Trnavy však nie je len dobrá životospráva. Dominika si totiž dobrovoľne ľahla pod nôž chirurga. „Som mama, ktorá si odkojila nejaký ten čas, prešla dosť veľkou zmenou hmotnosti, žena a interpret, ktorý sa chcel cítiť proste lepšie. ÁNO mám upravené prsia (už skoro 9 mesiacov). O to šlo, aby to pre mňa nepôsobilo vulgárne a aby to nebolo to prvé, čo si na mne človek všimne.“

View this post on Instagram

Okay. Asi je najvyšší čas ? Chcem nech to máte pravdivo odo mňa, kým čoskoro Slovensko pohltia médiá a bulvárne články, ktoré by možno nemuseli byť pravdivé. Som mama, ktorá si odkojila nejaký ten čas, prešla dosť veľkou zmenou hmotnosti, žena a interpret, ktorý sa chcel cítiť proste lepšie. ”ÁNO” mám upravené prsia ??‍♀️ (už skoro 9 mesiacov ??) O to šlo, aby to pre mňa nepôsobilo vulgárne a aby to nebolo to prvé, čo si na mne človek všimne. NIE, nemala som žiadnu spoluprácu s klinikou, proste som si šetrila nejakú dobu euro po eure, aby raz môj dekolt mohol vyzerať takto a ja mohla konečne chodiť bez podprdy ? ale aj tak by som sa chcela poďakovať MUDr. Červeňovi za skvelo odvedenú prácu ?? PS: @zvolkoofficial sa páčia ? a @jirko_blatny_official sa dnes opije, že som to konečne dala von ??

A post shared by Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial) on

Mirgová tiež priznala, že na rozdiel od iných speváčok si celý zákrok zaplatila z vlastného vrecka a nešlo o žiadnu spoluprácu s klinikou. „NIE, nemala som žiadnu spoluprácu s klinikou, proste som si šetrila nejakú dobu euro po eure, aby raz môj dekolt mohol vyzerať takto a ja mohla konečne chodiť bez podprdy,“ priznala úspešná mamička.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.