Bratislava sa už o týždeň premení v mystickú Pandoru z filmu Avatar

21. februára 2019
4637
 

Na Slovensko sa budúci rok už po piatykrát po veľkom úspechu vracia Cirque du Soleil. Tentokrát sa slovenskí fanúšikovia tohto artistického zoskupenia môžu tešiť na šou Toruk – The First Flight inšpirovanou filmom Avatar od Jamesa Camerona.

Takúto šou Slovensko ešte nezažilo. Bratislavský Zimný Štadión Ondreja Nepelu sa na pár dní premení už budúci týždeň v magickú Pandoru. Predstavenie plné farieb, strhujúcej hudby a množstva artistov vás vtiahne do rozprávkového sveta známeho z filmu Avatar. Ak ste spomínaný kinohit od Jamesa Camerona nevideli, nemusíte zúfať. Príbeh ktorý rozohrajú zoskupenie Cirque du Soleil sa totiž odohráva tisícky rokov pred udalosťami z filmového plátna.

Diváci sa dokonca môžu tešiť na obrovského Toruka. Červeno-oranžový vták je dobre známy aj z filmu Avatar. Celkovo sa na scéne ukáže až 16 gigantických, bábok, ktoré ovládajú telá artistov. V šou uvidíte 115 kostýmov a viac než 100 doplnkov. Mnoho zvukov, ktoré v šou budete počuť vznikli priamo v lete bez akejkoľvek zvukovej úpravy v štúdiu.

Bratislava sa dočká siedmich predstavení od štvrtka 28. februára do nedele 3. marca 2019. Posledné lístky na predstavenie Toruk – The First Flight si stále môžete zakúpiť v cene už od 44 eur.

Foto/Video: Vivien 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.