Kto je talentovaný mladík po boku speváčky Tiny?

9. marca 2021
3160
 

Nielen svet včera oslavoval ženy, ale uctila si ich netradične aj speváčka Tina, ktorá novou skladbou Bejby Blue vyzdvihla nekonečno možností, ktoré v sebe skrýva virtuálna postavička Bejby Blue. Do skladby a pomyselnej oslavy žien sa pripojil talentovaný Alan Murin, ktorý tak skladbou oslávil svoje meniny.

Keď sa v minulom roku na scénu vrátila speváčka Tina, pre všetkých to bolo veľmi príjemné prekvapenie. V prípade talentovanej Slovenky našťastie nešlo o jednorazovú záležitosť a novú skladbu posiela do éteru aj tento rok.

O ich spoločnú novinku, ktorá nesie linkovo svetový sound sa postaral hlavne Alan Murin, produkčne vypomahál dvojici skladateľ a spevák ADiss s producentom the Boy, videoklip  mal na starosti Cesar Production.

„Vedela som, že veľmi chcem zaspievať slovné spojenie #bejbyblue, lebo znie krásne a jeho význam je v kontexte skladby hlboký a magický. Na poslednú chvíľu som sa však rozhodla ponechať slohu Alanovi, ktorého som veľkým fanúšikom, aby povedal, ako to vidí ako muž. Všetko zapadlo. Dnes oslavujeme ženstvo. A táto vec je o tom, že každá z nás ma nekonečno možností – presne ako virtuálna bytosť BEJBY BLUE – jazykom a zvukom roka 2021,“ dodáva Tina.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.