Lucie Bílá: Chcem potešiť ľudí v období zázrakov!

20. septembra 2018
4683
 

Na bratislavský Zimný štadión Ondreja Nepelu sa po takmer troch rokoch opäť vráti Lucie Bílá. Najväčší vianočný koncert v kariére českej hudobnej legendy zažije Bratislava už 22. novembra.  

Lucie Bílá svojim neprajníkom vyrazila dych už v roku 2016. S narodeninovým koncertom Fifty Fifty sa jej totiž podarilo trikrát po sebe vypredať najväčšiu krytú halu na Slovensku, kde pred ňou koncertovali také hviezdy, ako Katy Perry alebo Beyoncé.

„Boli to výnimočné koncerty a bol to pre mňa obrovský zážitok. Je to niečo, čo sa nedá robiť často, ale o to dlhšie na to spomínate. V Čechách som urobila trochu iný koncert, pretože som nechcela tak odvádzať pozornosť. České publikum je oproti tomu slovenskému trochu iné. Tu ste svetovejší, ale u nás je to stále také zemitejšie,“ zaspomínala Lucie Bílá.

Vianočný galakoncert

Na to isté pódium sa tento rok Lucie vráti s úplne novou vianočnou šou, na ktorej odznejú aj nové skladby z albumu, ktorý by ste mali počuť už budúci rok. Celkovo pre pripravovanú štúdiovku Bílá nahrala 24 demo nahrávok. Dve z nich dokonca naspievala pre svojho syna a zosnulú mamičku.

„Keď prišiel návrh urobiť rovnako veľký koncert na tom istom mieste ako Fifty Fifty, tak sme sa dohodli, že pôjdeme úplne iným smerom. A čo je iné, než veľký popový koncert? Ja som si hneď predstavila obrovský vianočný koncert. Tým, že koncert je už v novembri, tak to stihneme nakrútiť, zostrihať a cez Vianoce potešiť aj ľudí pri televíznych obrazovkách. Myslím si, že týmto koncertom sa mi splní obrovský sen, potešiť ľudí v období zázrakov.“  priznala Lucie.

Lístky na vianočný koncert sú v predaji v cene už od 27 eur.

Foto: Patrik Ratajský

Zdieľaj článok:

Comments are closed.