Emma Drobná žiari šťastím. Jej nový album Better Like This je na svete!

1. októbra 2020
2555
 

Emma Drobná patrí od svojho víťazstva SuperStar v roku 2015 medzi naše najúspešnejšie speváčky. Takmer každý jej singel patrí medzi najhrannejšie slovenské skladby a výnimkou nie je ani aktuálny singel Yeah Baby! z nového albumu Better Like This, ktorý ponúka 11 skladieb.

Na niektorých víťazov SuperStar sa časom zabudne, to však rozhodne neplatí v prípade Emmy Drobnej. Charizmatická speváčka o troch rokoch vydáva svoj druhý štúdiový album, na ktorom počas dvoch rokov pracovala s osvedčeným spoluautorským a producentským tímom Adrián Líška, Peter Graus a Tomáš Zubák. Tak ako v prípade svojho debutu, aj na tento album nahrala jednu slovenskú skladbu spolu s raperom Separom.

Lepšie je to takto, mám pocit, že nový album ma vystihuje omnoho viac ako osobu aj ako speváčku, lebo všetko v mojom súčasnom živote je lepšie ako kedykoľvek predtým,“ vysvetľuje Drobná názov albumu. „Aj pieseň s názvom Better Like This, ktorá sa objavuje na albume, patrí medzi moje najobľúbenejšie. A skratka názvu BLT označuje známy sendvič. Pripadalo mi to veľmi originálne a vtipné, spojiť to s titulom môjho druhého štúdiového albumu,“ dodala Emma.

Aktuálny singel Yeah Baby! sa už 11 týždňov drží v prvej 20 najhranejších skladieb na Slovensku. Piesni sa darí aj na YouTube, kde si videoklip získal už viac než 600-tisíc prezretí.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.