Emma Drobná si užíva horúce bozky so ženou!

19. októbra 2018
5274
 

Speváčka Emma Drobná len pred pár týždňami predstavila svoj nový videoklip Try a už prichádza s ďalšou novinkou. Jedna z najúspešnejších slovenských speváčok súčasnosti tentokrát spojila sily s producentom Petrom Pannom.

Odvážne a provokačné. Vo svojom novom videoklipe Emma Drobná opäť všetkým dokázala, že odvaha jej nechýba. Pred kamerou sa nechala nahovoriť na horúce scény s inou ženou. Ide o speváčku Lauru Wengovú, ktorú možno poznáte zo skupiny Forsomeone. Videoklip k piesni Rest Of Time sa nakrúcal ešte v auguste v Slovinsku. Réžiu videa mal na starosti Michal Nemtuda.

„Rest Of Time je o tom, že keď je vám s niekým naozaj dobre, je to vaša spriaznená duša, váš priateľ a zároveň partner, ktorého milujete – taký ten „partner in crime“, ako sa hovorí. Spievam o tom, že chcem niekoho, s kým môžem byť nonstop naozaj sama sebou a je na úplne rovnakej vlnovej dĺžke ako ja. A keď to tak je, tak je to navždy – preto sa skladba volá Rest Of Time. Ten pocit sa občas najmä pri dlhších vzťahoch vyparí – pocit tej najväčšej zamilovanosti, ktorý prichádza po pár mesiacoch randenia, keď už viete jeden o druhom navzájom všetko, a už ste takí parťáci, že si už neviete ani predstaviť, byť s niekým iným,“ prezradila Drobná.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.