Kristen Stewart v úlohe najznámejšej britskej princeznej!

18. júna 2020
2784
 

Americká herečka Kristen Stewart sa preslávila najmä úlohou vo filmovej sérii Twilight. Od tej doby si zahrala v množstve filmov, stále však čelí kritike neprajníkov, ktorí tvrdia, že je mizernou herečkou. Dokázať svoje herecké kvality teraz bude môcť v úlohe tragicky zosnulej princeznej Diany.

Čo majú spoločné Snehulienka a princezná Diana? Na prvý pohľad nič, to však zmení Kristen Stewart, ktorá si už o pár mesiacov bude môcť povedať, že si pred kamerou zahrala obe z nich.  Film režiséra Pabla Larraína bude mapovať začiatok 90. rokov, kedy už bolo manželstvo princeznej Diany a Charlesa v troskách.

„Rozhodli sme sa, že natočíme príbeh o žene, ktorá sa rozhodla, že nechce byť kráľovnou. Snaží sa nájsť sama seba,“ prezradil filmový režisér. Ak by ste čakali, že film sa bude volať Diana, tak sa mýlite. Na filmových plagátoch totiž bude svietiť názov Spencer, čo bolo priezvisko nebohej blondínky za slobodna.

View this post on Instagram

21 April 1997: Princess Diana leaves The British Lung Foundation headquarters in Hatton Garden in London after unveiling a new white rose dedicated to her name, The Princess of Wales ■ 21 أبريل 1997: اﻷميرة ديانا تغادر المقر الرئيسي للمؤسسة البريطانية ﻷمراض الرئة في هاتون غاردن بالعاصمة البريطانية لندن، وذلك بعد أن كشفت الستار عن نوع جديد من الزهور البيضاء التي أطلق عليها اسم 'أميرة ويلز' تيمنا بها ■ #princessdianaforever #humanitarian #princessofwales #princessdiana #gb #hertruestory #kensingtonpalace #uk #thebritishroyalfamily #theroyalfamily #thebritishmonarchy #queenofhearts #instagood #instaroyal #instalike #di #fashionicon #peoplesprincess #style #glamorous #icon #foreveryoung #uk #الأميرة_ديانا #أميرة_ويلز #أميرة_القلوب #الأميرة_ديانا_لﻷبد #بريطانيا #لندن #قصتها_الحقيقية #أميرة_الشعب

A post shared by Princess Diana Forever (@princess.diana.forever) on

Tvorcovia si vybrali Kristen práve preto, že dokáže byť krehká ale aj veľmi silná. V prípade minuloročného návratu Charlieho anjelov na filmové plátno však táto kombinácia nezafungovala podľa predstáv. Film s rozpočtom zhruba 48 miliónov amerických dolárov totiž zarobil „len“ niečo cez 73 miliónov dolárov, čo je v prípade hollywoodskeho filmu veľmi slabý výsledok.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.