Mirgová už hejty nerieši! V novej skladbe sa spojila s Tinou

14. januára 2021
2648
 

Dominika Mirgová je na scéne už poriadnu dobu, no napriek tomu, že patrí medzi najúspešnejšie speváčky, stále sa nájde niekto, kto jej kroky spochybňuje. Dominika už dávno nie je mladé dievča bez názoru a kritiku hejterov už nerieši. Poriadne nad vecou je aj jej kolegyňa Tina.

No a čo. Presne to všetkým neprajníkom odkazuje Dominika Mirgová, ktorá v závere roku 2020 vydala svoj nový album No a čo. Práve z tohto cd pochádza aj rovnomerná skladba, v ktorej Dominika jasne hovorí čo si myslí o to, ak niekto tvrdí že je príliš sexi, odhalená a vyzývavá. „No a čo nech si súdia. Ja robím si čo chcem. Aj tak riešiť druhých ľúbia. No a čo že taká som,“ odznie v texte skladby.

Ešte väčšiu pozornosť v tejto skladbe zrejme vzbudí čas textu, ktorú spieva slovenská speváčka Tina, ktorá sa po rokoch v úzadí opäť vrátila na hudobnú scénu. „Každé moje bábo má vlastného tata. Aj môj tata, mi spravil inde brata. No a čo.“ Ak tiež chcete poznať tajomstvo receptu na to, ako neriešiť, tak sa to dozviete práve v tomto klipe, ktorého réžiu si zobral na starosť Michal Nemtuda.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.