Na slovenské pódia sa vracia český hitmaker Tomáš Klus

19. apríla 2022
1452
 

Globálna pandémia na dva roky prakticky úplne ochromila väčšinu kultúrnych podujatí. Výnimkou nebol ani očakávaný koncert českého speváka Tomáša Klusa, ktorý bol pôvodne plánovaný na minulé leto. Dlhoočakávané vystúpenie v Pezinku napokon spevák odohrá 3. júna 2022.

Pezinok už o pár týždňov zažije nezabudnuteľné vystúpenie. Prvé koncerty z aktuálneho Cítim tour sú toho dôkazom. Spevák tu slovenskému publiku v premiére predstaví svoj nový album Cítím, kde sa prejavuje aj vo svojej novej polohe, ktorá inklinuje k melodického a pesničkovému popu. Prvým oficiálnym singlom bola skladba Tajemství. „Nesmierne sa teším, keď si ľudia vypočujú album Cítím tiež z toho dôvodu, že to je po 13 rokoch mojej hudobnej dráhy prvý popový album, i keď som celé tie roky súčasťou českého mainstreamu. Teším sa tiež, až pesničky z nového albumu budeme s Cílovou skupinou hrať na koncertoch, pretože je to i návrat ku koreňom, obohatený o nové korenie,“ hovorí Tomáš Klus.

Skladby z albumu Cítím tvoria nosnú časť koncertov. „Koncert v Brne bol pre nás ukážkou toho, že sa na Tomášov koncert oplatilo počkať,“ hovorí organizátor Karol Jagoš: „Spolupracujeme už dlhé roky a dnes je vo svojej zatiaľ najlepšej forme. Nové skladby si absolútne získali publikum, ktoré sa bavilo od začiatku do konca. Hoci nás presun koncertu minulý rok veľmi mrzel, dnes vieme, že sa to oplatilo a návštevníci zažijú skvelý koncert.“

Vstupenky na koncert v Pezinku sú stále v predaji na MaxiTicket.sk.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.