Najnovší smartfón POCO je 5G centrum zábavy s bezkonkurenčnou cenovkou a štýlom

2. septembra 2022
1505
 

Potrebujete nový telefón, ktorý bude funkčným a štýlovým doplnkom? Presne taký poznáme! Spoločnosť POCO, obľúbená technologická značka medzi mladými svetovými priaznivcami technológií, predstavila smartfón POCO M4 5G, aby dala technicky zdatným a hodnotovo orientovaným moderným ľuďom na celom svete do rúk vždy dostupné a výkonné centrum zábavy s podporou 5G.

Najnovší prírastok do sortimentu POCO, ktorý plní očakávania 5G, poskytuje používateľom najplynulejší a najštýlovejší spôsob hrania hier, sledovania videí, komunikácie s priateľmi na sociálnych sieťach a mnoho ďalšieho. POCO M4 5G je navrhnutý pre mladých ľudí, ktorí udávajú trendy a nechcú robiť kompromisy ani vo výkone, ani v hodnote, je hviezdou 5G zábavy s výkonom spracovania a funkciami dynamického displeja, ktoré vyhovujú životnému štýlu na cestách.

„Spoločnosť POCO vždy načúvala dnešným mladým technologickým nadšencom a priniesla smartfón, vďaka ktorému je ich život prepojenejší a zábavnejší. POCO M4 5G ponúka najlepšiu možnú rovnováhu medzi výkonom a cenovou dostupnosťou, čím umožňuje novej generácii na celom svete 5G životný štýl plný zábavy a štýlu,“ povedal Angus Ng, vedúci produktového marketingu spoločnosti POCO Global.

POCO M4 5G: Nonstop zážitok zo zábavy

Pre plynulejší zážitok pri mobilnom hraní hier alebo živom vysielaní prináša POCO M4 5G ultra rýchle 5G pre cenovo orientovaných používateľov zásluhou pokročilého procesora MediaTek Dimensity 700. Vďaka integrovanému modemu 5G a neuveriteľnej energetickej účinnosti zabezpečuje rýchlejšie a spoľahlivejšie pripojenie na oboch slotoch 5G SIM a plynulejšie spracovanie dát, a to počas celého dňa aj noci. Rýchle úložisko a pamäť ďalej umožňujú používateľom kratší čas inštalácie aplikácií, rýchlejší prenos veľkých súborov a plynulejšie každodenné používanie.

POCO M4 5G je vybavený charakteristickým displejom DynamicSwitch, ktorý inteligentne prepína obnovovaciu frekvenciu displeja od 30 Hz až po 90 Hz v závislosti od toho, čo používateľ práve robí. To zaručuje plynulosť a optimálny zážitok medzi rôznymi činnosťami, ako je hranie hier, sledovanie športových prenosov, písanie textových správ, ako aj natáčanie videa, a zároveň šetrí energiu a predlžuje životnosť batérie. Nový smartfón POCO je vybavený batériou s vysokou kapacitou 5 000 mAh a 18W rýchlym nabíjaním, ktorá bez problémov zvládne každodenné úlohy. Od dlhého telefonovania až po otvorenie energeticky náročnej aplikácie na určovanie polohy GPS, nebude vás trápiť vybitá batéria. Veľký 6,58-palcový displej nového smartfónu je tiež vyrobený s neuveriteľne odolným sklom Corning® Gorilla® Glass pre väčšiu odolnosť uprostred náročného životného štýlu na cestách.

POCO M4 5G vyžaruje mladú a živú estetiku. Vyniká štýlovým dizajnom a nádherne textúrovaným matným povrchom, ktorý poskytuje dobrú priľnavosť a odoláva šmuhám, odtlačkom prstov a škrabancom, aby dobre vyzeral a vydržal. POCO M4 5G je dokonalý na zhotovovanie vždy lepších fotografií, pretože je vybavený sústavou dvoch zadných fotoaparátov, ktorá pozostáva z 13 Mpix hlavného fotoaparátu a 2 Mpix snímača na detekciu hĺbky v reálnom čase. Telefón je tiež vybavený širokou škálou inovatívnych funkcií a režimov pre fotografovanie a video s podporou umelej inteligencie, ktoré používateľom pomáhajú zachytiť každý okamih a zdieľať svoj svet s jasnosťou a presnosťou. Nový POCO, ktorý pomáha používateľom zostať v kontakte a dobre pri tom vyzerať, je vybavený 5 MPix prednou kamerou pre selfie.

Dostupnosť produktu:  

POCO M4 5G sa začne predávať v posledných augustových dňoch a dostupný bude v troch farbách: Power Black, Cool Blue a POCO Yellow. K dispozícii bude v nasledujúcich variantoch: 4 GB + 64 GB za cenu 209 EUR a 6 GB + 128 GB za cenu 239 EUR.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.