Nový klip Dua Lipa nahrávala v horúčkach. Od vydania ju neodradil ani koronavírus!

26. marca 2020
3226
 

Britská speváčka Dua Lipa už zajtra (27.3.2020) vydáva svoj druhý album Future Nostalgia. Ešte predtým fanúšikov navnadí novým singlom Break My Heart. Pred jeho vydaním ju nezastavili ani nepríjemné zdravotné problémy, ktoré ju zasiahli v dobe, kedy svoje nové video nakrúcala.

Pri pohľade na nový videoklip charizmatickej britskej speváčky zrejem nikomu nenapadne, že niečo nie je v poriadku. Dua Lipa však priznala, že počas nakrúcania tohto klipu bojovala z vážnou chrípkou, akú vo svojom živote ešte neprežila. Nakrúcanie našťastie prebehlo pár týždňov dozadu, kedy ešte vo svete nebolo rozšírená pandémia koronavírusu tak, ako dnes.

Lipa aj pri tejto novinke ostáva verná popovému zvuku 80. rokov. V skladbe pritom Lipa použila melódiu piesne Need You Tonight ktorú v roku 1987 naspievala skupina INXS. Po vydaní nového albumu malo už v máji odštartovať celosvetové turné. To však napokon 24-ročná speváčka preložila na budúci rok. Dôvodom je pochopiteľne situácia, ktorá jej v súčasnosti neumožňuje cestovať a vo viacerých krajinách ani koncertovať.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.