Šok! Známy šéfkuchár Zahumenský sa rozvádza!

10. decembra 2018
6205
 

Toto nikto nečakal. Známy šéfkuchár z markizáckej šou Masterchef prežíval najkrajšie obdobie života. O to viac všetkých šokoval najnovší príspevok obľúbeného kuchára Martina Zahumenského. 

Rodák z Trenčína, ktorý kedysi pracoval v špičkových londýnskych reštaurácia si koniec roka rozhodne nepredstavoval takto. Všetko nasvedčovalo tomu, že Martin žije šťastným životom so svojou manželkou Zdenkou v Taliansku. Dvojica si povedala áno len začiatkom júna, no ich manželstvu už odzvonilo.

Z emotívneho vyznania, ktoré Zahumenský na svoj Instagram napísal, je jasné, že nebol ten, kto by rozvod inicioval. „Sranda ako sa za deň dokáže zmeniť život. Až tak to nie je funny každopádne je koniec, koniec nás troch ako rodinky. Každý máme na to svoj názor a naozaj sa nechcem byť. Budem si ťa pamätať tak ako prvý náš deň a máš u mňa veľký kus srdiečka. Mrzí ma to a prepáč mi že som ti nebol takým mužom ako by si chcela.“

View this post on Instagram

Just married ?????❤️ #loveyouforever

A post shared by Martin Zahumensky (@martinzahumensky) on

Koniec rozprávkového vzťahu poriadne zaskočil aj Zahumenského priateľov a rodinu. Tí sa v komentároch na Instagrame jednohlasne pýtajú čo sa stalo a dúfajú, že ide o zlý vtip. „Mrzí ma to že som nevedel robiť to čo bolo očakávané a Zdenka je naozaj skvelá žena. Bohužiaľ nie pre mňa. Som živel ale pre niekoho iného. Určite sa nevyspíme teraz zopár nocí ale je to tak ako to má byť,“ dodal Martin.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.