Zvodná Rihanna sa opäť vyzliekla. Takto bude vyzerať na Valentína!

9. januára 2020
3454
 

Už sú to síce 4 roky, odkedy Rihanna vydala svoj posledný album Anti, to však neznamená, že by o nej nebolo počuť. Úspešná speváčka sa totiž v posledných rokoch začala výrazne angažovať najme v módnom biznise. Po spoluprácach so Pumou, Dior či River Island založila vlastnú značku kozmetiky Fenty Beauty, značku oblečenia Fenty a tiež vlastnú líniu spodnej bielizne Savage X Fenty. Práve posledná menovaná sa opäť dočkala poriadne horúcich fotiek. Ich hlavnou hviezdou je pochopiteľne Rihanna! 

Nie je nič nezvyčajné, ak sa nejaká známa hollywoodska hviezda rozhodne podnikať s vlastnou módnou značkou. Máloktorá si však môže povedať, že sa to podarilo. Barbadoská kráska Rihanna trafila klinec po hlavičke a so svojou značkou spodnej bielizne Savage X Fenty dokonca z trónu zosadila dlhé roky bezkonkurenčnú Victoria’s Secret. Kým Rihanna minulý rok zožala obrovský úspech so svojou šou Savage X Fenty na fashion weeku v New Yorku, tak Victoria’s Secret pre klesajúcu popularitu po dlhých rokoch svoju šou zrušila.

Rihannina značka do novej dekády vstupuje s novou kolekciou valentínskej bielizne, ktorá určite zožne úspech v nejednej spálni. Tak ako aj pri predošlých modeloch, aj teraz Rihanna odkazuje na ženy vo všetkých veľkostiach, čím sa snaží dlhodobo poukázať na to, že každá žena môže byť sexi a cítiť sa vo svojej koži dobre.

„Savage x Fenty je o rešpekte. Robte čo robíte a budte jedinečné. Objavte svoju individualitu,“ prezrádza Rihanna. Z použitých materiálov tentokrát dominuje latex, koža a čipka v červenej, čiernej a bielej farbe. Jednotlivé kúsky môžu pôsobiť na prvý pohľad až príliš odvážne, no pri správnej kombinácii budú pre každé mužské oko skvelým darčekom. Okrem Riri, ktorá je pochopiteľne hlavnou tvárou značky Savage X Fenty sa na odhalených vizuáloch pre novú kolekciu objavia tiež plus-size modelka Paloma Elsesser či bývalá hviezda prehliadok Victoria’s Secret Joan Smalls.

Pre Rihannu je táto kolekcia o to výnimočnejšia z toho dôvodu ,že ide o prvú spoluprácu značky s iným dizajnérom. Voľba padla na amerického dizajnéra Adama Selmana, s ktorým Rihanna už dlhé roky spolupracuje ako speváčka pri výbere svojich outfitov. „Pre prvú dizajnérsku spoluprácu som si nevedela predstaviť nikoho iného ako Adama Selmana. Adam je stelesneným všetkého, čo značka predstavuje – zábavný, hravý a sexy,“ zhodnotila Rihanna.

Zdroj: instagram.com/savagexfenty

Zdroj: instagram.com/savagexfenty

Pre amerického dizajnéra ide nepochybne o veľkú príležitosť, ktorá mu môže získať množstvo nových fanúšikov aj v radoch širokej verejnosti. „Spodná bielizeň je niečo, čo som vždy chcel navrhovať, takže mnohé moje kolekcie boli inšpirované práve spodnou bielizňou. Keď ma Rihanna oslovila na spoluprácu s jej značkou Savage x Fenty, ihneď som sa do toho vrhol. Vytváranie sexi kúskov ktoré vám dodajú istotu je jadrom všetkého čo robím. Je to niečo, čo nás s Rihannou vždy spájalo,“ prezrádza Selman. Cena jednotlivých kúskov štartuje na sume zhruba 20 eur, vďaka čomu sú dostupné takmer pre každého.

 

Zdieľaj článok:

Comments are closed.