Veľký návrat Susan Boyle! Opäť bojuje o priazeň v talentovej šou

8. januára 2019
4424
 

Na obrazovkách amerických televízií sa momentálne vysiela špeciálna séria talentovej šou Got Talent. Tentokrát o priazeň divákov bojujú tí najlepší z predošlých ročníkov. Do 50-ky vybraných súťažiacich sa dostali finalisti z americkej, britskej či austrálskej verzie šou. Priestor však dostala aj Kseniya Simonova, víťazka ukrajinskej verzie Talentu, či Cristina Ramos z prvej španielskej série.

America’s Got Talent, ktorý sa po celom svete teší veľkej obľube sa na obrazovkách NBC vysiela od roku 2006. Za tú dobu televízia odvysielala 13 sérií. V súčasnosti štartuje špeciálna 14. séria venovaná šampiónom, ktorá recykluje tých najlepších súťažiacich zo 184 krajín.

Jednou z najdiskutovanejších súťažiacich tejto šou je nepochybne Susan Boyle. Tá na seba upozornila v roku v roku 2009 v tretej sérii britského talentu. Susan síce napokon skončila na druhom mieste, no vďaka svojmu príbehu o nepobozkanom škaredom káčatku sa stala zo dna na deň fenoménom. Svoj návrat na televízne obrazovky si patrične užila a všetkým opäť raz dokázala, aký neskutočný hlas vo svojom vnútri ukrýva.

Pred porotou americkej bola tradične skromná a len skonštatovala, že je šťastná, že môže byť späť a teší sa z toho, že je v Amerike. Takmer 60-ročná Susan Boyle má opäť šancu zabojovať o absolútne víťazstvo, čo by pre ňu v konkurencii tých najlepších bol obrovský úspech. Vystúpenie s piesňou Wild Horses všetkým vyrazilo dych a porotkyňa Mel B pomocou zlatého bzučiaka nesmelú Britku okamžite posunula do finále.

Prvenstvo jej navždy ostane

Producenti šou medzi päťdesiatku šampiónov zaradili aj víťazku úplne prvej série amerického talentu. Bianca Ryan je dnes dospelou ženou, no v čase svojho úspechu mala len 11 rokov. Snubne naštartovanú spevácku kariéru Biance v minulosti narušila zákerná choroba.

Kvôli zhoršujúcemu zdravotnému stavu musela podstúpiť operáciu hlasiviek a brucha, následkom čoho ostal jej hlas paralyzovaný. Ani to však 24-ročnú krásku nezastavilo. Po rokoch, kedy sa snažila získať svoj hlas späť, využila druhú šancu a na javisku amerického talentu zabodovala so skladbou Say Something.

Foto: Instagram/SusanBoyle, Facebook/AGT

Zdieľaj článok:

Comments are closed.