Zasnúbená JLO: Zlomil ju hriešne drahý prsteň?

13. marca 2019
4083
 

Povedala áno! Americká speváčky Jennifer Lopez sa už po šiestykrát zasnúbila. O ruku ju požiadal jej 43-ročný priateľ Alex Rodriguez, s ktorým JLO randí od roku 2017.

JLO síce tvrdila, že už sa nikdy vydávať nebude a predsa! Niet sa čo čudovať, keďže známej speváčke to už trikrát nevyšlo. So svojim prvým manželom, čašníkom Ojani Noaom jej to vydržalo len rok. S tanečníkom Crisom Juddom sa rozviedla po dvoch rokoch a napokon stroskotalo aj manželstvo s tanečníkom Marcom Anthonym, s ktorým 49-ročná kráska vydržala desať rokov.

Lopez o mužskú spoločnosť núdzu nikdy nemala. V minulosti sa dokonca v médiách špekulovalo o tom, že speváčke Rihanne prebrala jej miláčika, rapera Drakea. So svojim terajším partnerom, bejzbalovým hráčom Alexom Rodriguezom sa Jennifer zoznámila ešte v roku 2017.

Hriešne drahý prsteň

Rodriguez pri žiadosti o ruku nenechal nič na náhodu. Jennifer požiadal o ruku priamo na pláži, počas spoločnej dovolenky na Bahamách v Bakers Bay. Na rovnakom mieste si v minulosti svoje áno povedali aj Justin Bieber a Hailey Baldwin. Jlo dostala prsnej z 15-karátovým diamantom, ktorého cena je podľa odborníkov asi jeden milión dolárov.

Napriek tomu, že sa JLO zatiaľ k zásnubám nevyjadrila, tak už teraz je jasné, že pôjde o honosnú svadbu, ktorá si získa obrovskú pozornosť medií. Z fotografí, ktoré publikovala na Instagrame je jasné, že Rodriguez svoju milú požiadla o ruku 9. marca 2019. Snáď to speváčke tentokrát vydrží!

View this post on Instagram

3.9.19✨♥️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Zdieľaj článok:

Comments are closed.