Chutná novinka pre všetky zamilované dvojice!

9. júna 2019
3730
 

 Nechutí ti čistá voda? Žiaden problém! Waterdrop predstavuje prvú limitovanú edíciu mikrodrinkov LOVE, ktorá je stvorená pre dlhé letné dni strávené vo dvojici. Podeľ sa o nezabudnuteľný zážitok z jedinečnej chuti Waterdrop LOVE aj so svojou polovičkou, kdekoľvek ťa zastihne smäd.

Ak ti nechutí čistá voda, nič sa nedeje. Už nemusíš piť len nezdravé sladené limonády či šťavy. Mikrodrink LOVE je kombináciou exotických plodov sladkokyslého goji a osviežujúceho granátového jablka doplnená klanopraškou čínskou, nazývanou tiež schinzandra. Limitovaná edícia je výnimočná aj vďaka baleniu, ktoré  je vytvorené pre dvoch. Získaj dvakrát toľko lásky tým, že sa podelíš o Waterdrop LOVE. Nechaj sa okúzliť osviežujúcim extraktom plným lásky, miluj a rozdávaj LOVE.

Nezabudni namiešať svoj dokonalý drink v novej elegantnej fľaši Waterdrop LOVE. Je vyrobená z nerezu s dvojitou stenou, udrží vodu studenú až po dobu 24 hodín a teplú vodu až 12 hodín. Fľaša má bambusové viečko a vysokú odolnosť s objemom 500 ml.

K produktom Waterdrop LOVE je určená aj limitovaná edícia plátennej tašky, ktorá sa pohodlne nosí vďaka silným a dlhým ušiam s oddeleným vreckom na fľašu. Je v ponuke len v kombinácii k produktom Waterdrop LOVE. Poteš seba a svojho blízkeho novým Waterdrop LOVE, ktorý je ako  mikrodrink, flaša a taška skvelým darčekom na horúce letné dni. Viac informácií nájdete na www.waterdrop.sk

Zdieľaj článok:

Comments are closed.