Nechutí vám čistá voda? Poznáme riešenie!

15. októbra 2019
3515
 

Každý z nás zrejme vie, že pitný režim je pre správne fungovanie nášho tela veľmi dôležitý. Občas na to zabúdame, alebo pijeme len ochutené nápoje, ktoré nášmu telu vôbec nepomáhajú. Vodu z vodovodného kohútika však dnes môžete ochutiť podľa vlastnej preferencie a na nezdravé malinovky si tak ani nespomeniete!

Na pravidelný pitný režim by sme nemali zabúdať počas celého roka. Oživiť si vodu môžete tiež vďaka jedinečnému Waterdrop YOUTH, ktorý počas chladných dní dodá telu vitamíny a antioxidanty. Waterdrop YOUTH dodá pokožke potrebnú hydratáciu vďaka neobyčajnému spojeniu púpavy a ženšenu. Chuť broskyne a zázvoru sa postará o správnu energiu a sviežosť počas jesenných dní.

Waterdrop YOUTH môže byť spolu s dizajnovou sklenenou fľašou dokonalým darčekom pre každého člena rodiny, priateľov alebo kolegov. Na výber sú tiež praktické a dizajnové doplnky, ktoré sú vytvorené z recyklovateľného materiálu. Okrem fliaš sú to napríklad bambusové slamky, či drevené krabičky s trendovým dizajnom.

Základným poslaním značky je pomôcť ľuďom s pitným režimom a zároveň zbaviť prírodu nepotrebných plastových fliaš. Viac info nájdete na www.waterdrop.sk

Zdieľaj článok:

Comments are closed.