Nová kaviareň britského reťazca v Bratislave!

3. júla 2020
2618
 

Známe kaviarenské koncepty sa Slovensku dlhú dobu vyhýbali oblúkom. To sa však v posledných rokoch konečne začalo meniť. Britský kaviarenský reťazec Costa Coffee otvoril koncom júna svoju už štvrtú kaviareň na Slovensku. Nájdete ju v nákupnom centre VIVO!, ktoré v posledných mesiacoch víta jedného nájomcu za druhým.

Kaviarenský reťazec Costa Coffee vstúpil na slovenský trh v januári 2019. Od tej doby už otvoril prevádzky v Auparku, v Eurovea, na Kamennom námestí a minulý týždeň už aj v novozrekonštruovanom nákupnom centre VIVO!. Kaviareň sa nachádza priamo pri hlavnom vchode centra a tak je vaša káva naozaj na dosah. Navyše,  v dizajnovej kaviarni si môžete vychutnať počas celého leta aj príjemné posedenie na terase.

Ideálne miesto na pracovné stretnutie

Nová kaviareň s výhľadom sa priam ponúka ako ideálne miesto na pracovné stretnutia. Nachádza sa v širšom centre, je výborne dostupná MHD a tiež tam pohodlne zaparkujete. V štýlovom prostredí pri šálke chutnej kávy vybavíte všetky potrebné záležitosti. Navyše, do 11:00 si môžete vo všetkých kaviarňach Costa Coffee vychutnať rannú ponuku – 1+1 káva zdarma. Počas celého dňa sa zas môžete osviežiť vo dvojici vďaka ponuke 1+1 Cold Brew zadarmo.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.