Nespresso predstavilo nový kávový systém Vertuo

30. septembra 2021
1590
 

Spoločnosť Nespresso uviedla počas septembra 2021 na trh v Českej republike a na Slovensku nový systém prípravy kávy Vertuo. Vertuo ponúka 33 kávových zmesí a jednodruhových káv v 5 rôznych veľkostiach, aby si milovníci kávy mohli vychutnať svoj obľúbený nápoj akokoľvek a kedykoľvek chcú. Nech už je to väčšia káva hneď zrána, espresso po obede alebo Gran Lungo popoludní, systém Vertuo dokáže stlačením jediného tlačidla pripraviť čokoľvek.

V nadväznosti na úspech systému Vertuo v mnohých krajinách Severnej Ameriky, Európy a Ázie je tento rad najnovšie k dispozícii i v Českej republike a na Slovensku, kde takmer 80 % konzumentov kávy preferuje práve väčšiu šálku kávy a často začína svoj deň nápojom s objemom 180 ml. Vďaka systému Vertuo je možné vychutnať si väčšiu šálku kávy pripravenú doma v kvalite, ktorou je značka Nespresso preslávená.

Pavla Marková, Coffee Ambasádorka spoločnosti Nespresso, vysvetľuje: „Zavedením systému Vertuo rozširujeme možnosti prípravy kávy v domácnosti. Ponúkame väčšie kávy, ktorým v žiadnom prípade neuberáme na chuti či výnimočnej kvalite, ktorú od každej šálky Nespresso očakávate. Milovníci kávy tak budú môcť objavovať kávy rôznych veľkostí, od espressa (40 ml) po karafu (535 ml) v štýle prekvapkávanej kávy, ktorá je ako stvorená pre zdieľanie kávových momentov.“

Systém Vertuo využíva technológiu Centrifusion™ a rad kapsúl rôznych veľkostí. Vďaka unikátnemu čiarovému kódu na každej kapsule kávovar rozpozná akú kávu pripravuje, a upraví parametre lúhovania kávy tak, aby vznikla kvalitná čierna a chuťovo plná káva zavŕšená hodvábnou a výdatnou vrstvou cremy. Na oboch trhoch bude Nespresso pre systém Vertuo ponúkať kávovar Vertuo Next. Tento kávovar sa ovláda jednoducho stlačením jediného tlačidla a využíva technológiu Centrifusion™.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.