Wau! Neuveriteľná premena Heidi Klum

6. novembra 2018
4716
 

Minulý týždeň celý svet na pár dní opäť zaplavilo množstvo príšer, komixových hrdinov a rozprávkových postavičiek. Halloween sa síce v našich končinách stále oslavuje len striedmo, no Hollywoodske hviezdy ho doslova milujú. Známa nemecká modelka svojou premenou všetkých opäť poriadne šokovala!

Rozprávková premena

Nekorunovanou kráľovnou Halloweenu je už niekoľko rokov nemecká modelka Heidi Klum. Sexi blondínka sa v premenách doslova výživa. Po množstve sexi kostýmov, ktoré v minulosti vystriedala sa tento rok premenila v známu rozprávkovú postavičku. Pri pohľade na fotky z halloweenskeho večierku je vám zrejme jasné, že ide o Fionu zo Shreka.

Hedi v Hollywoode už 19 rokov pravidelne usporiadava halloweensku párty, ktorú navštevuje množstvo celebrít. Najväčšou hviezdou však aj tento rok bola samotná organizátorka. Po boku 45-ročnej hviezdy nechýbal ani rozprávkový Shrek, na ktorého sa premenil muzikant Tom Kaulitz známy zo skupiny Tokio Hotel. Hudobník tvorí s Hedi Klum pár napriek tomu, že ich delí 17-ročný rozdiel. Samotná príprava kostýmu vôbec nebola jednoduchá. Hedi totiž strávila niekoľko hodín v maskéri, kde jej pomáhal početný tím vizážistov.

Zdieľaj článok:

Comments are closed.